Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2020-08-05

  Treningi dobre, a efektów brak? Wiemy, co może być przyczyną

  Ciężko trenujesz według dobrego planu, jednak wciąż wyniki nie są satysfakcjonujące, a zamiast się rozwijać stoisz w miejscu lub wręcz się cofasz? Przeczytaj ten post i sprawdź, co być może robisz nie tak.

  Zobacz więcej »
 • 2020-08-04

  Zadbaj o zęby

  Statystyki pokazują, że ponad 70% osób w Polsce ma problemy z zębami. Większość z nas wybiera się do dentysty dopiero w momencie, gdy już nie wytrzymuje bólu. Tymczasem próchnica jest bardzo niebezpieczna i prowadzi do wielu chorób, nawet jeżeli ząb jeszcze nie boli. Nieleczona może skutkować nie tylko utratą zębów, ale też stanami zapalnymi w obrębie całego organizmu. Nie zwlekaj. Umów się do dentysty.

  Zobacz więcej »
 • 2020-08-03

  Wirtualny grafik

  Serdecznie zapraszamy do korzystania z wirtualnego grafiku pracy naszych lekarzy. Jest on wyświetlany na monitorach w przychodni oraz dostępny w zakładce na górze strony.

  Zobacz więcej »
 • 2020-07-29

  Internetowe Konto Pacjenta i Profil Zaufany

  Z radością informujemy, że w naszej placówce uruchomiliśmy usługę logowania do Internetowego Konta Pacjenta (IKP) oraz zakładania Profilu Zaufanego. Szczegóły w poście.

  Zobacz więcej »
 • 2020-07-28

  Szczepienia obowiązkowe

  Zapraszamy zadeklarowane do naszej placówki dzieci z roczników 2007 i 2011 na obowiązkowe szczepienia przeciwko tężcowi (dzieci, które ukończyły 13 rok życia) oraz przeciwko odrze, śwince i różyczce (dzieci, które ukończyły 9 rok życia).

  Zobacz więcej »
 • 2020-07-23

  Eskulap zatrudni stomatologa

  Centrum Medyczne Eskulap w Iwanowicach Dworskich poszukuje lekarza stomatologa do pracy na zasadach komercyjnych oraz na NFZ.

  Zobacz więcej »