Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-09-21

  Wolne miejsca na szczepionkę Pfizera

  Informujemy, że w naszym punkcie szczepień przeciw COVID-19 w Iwanowicach wciąż mamy wolne miejsca na szczepienie Pfizerem.

  Zobacz więcej »
 • 2021-09-15

  Nie uciekniesz przed kamieniem nazębnym

  Nie uciekniesz przed kamieniem nazębnym, ale możesz ograniczyć jego odkładanie się. Podstawą jest codzienne i staranne czyszczenie zębów: stosowanie nici dentystycznych, wyciorków, odpowiednich past. Mycie zębów powinno trwać co najmniej 2–3 minuty. Dokładne oczyszczenie z wykorzystaniem akcesoriów trwa ok. 10 minut.

  Zobacz więcej »
 • 2021-09-13

  Zepsute niszczą serce i są zagrożeniem dla mózgu

  Zaniedbane zęby to nie tylko ból i feler estetyczny. To również większe ryzyko miażdżycy, udaru mózgu, cukrzycy, a nawet przedwczesnego porodu.

  Zobacz więcej »
 • 2021-09-01

  Zapraszamy do dietetyka

  Nasz dietetyk zajmuje się leczeniem dietetycznym wielu chorób dietozależnych, redukcją masy ciała, żywieniem osób starszych, dzieci, kobiet w ciąży i karmiących, a także sportowców.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-31

  Higienizacja zębów

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu zabiegów higienizacji zębów w naszej poradni stomatologicznej. Realizujemy zabiegi skalingu (usuwania kamienia nazębnego), piaskowania, polerowania oraz fluoryzacji.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-26

  Wykrywanie raka szyjki macicy

  W ramach zdrowotnych działań profilaktycznych prowadzimy już od ponad 10 lat program wykrywania raka szyjki macicy – badania są skierowane do pacjentek w wieku 25 - 59 lat.

  Zobacz więcej »