Dostępność Plus dla Zdrowia

Szanowni Państwo,
z dużą przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt grantowy „Dostępność Plus dla Zdrowia” organizowany przez Ministerstwo Zdrowia. Celem tego projektu było dostosowanie ośrodka zdrowia NZOZ Eskulap sp. z o.o. do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami – osób niepełnosprawnych.
Dzięki projektowi nasz ośrodek zdrowia został wyposażony w liczne urządzenia poprawiające komunikację z osobami niedowidzącymi i niedosłyszącymi.
Celem ułatwienia poruszania się osobom niepełnosprawnym ruchowo został wybrukowany dojazd do parkingu, miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych oraz dojście do budynku przychodni.
Została również stworzona nowa strona internetowa z licznymi udogodnieniami dla osób ze szczególnymi potrzebami.
Zakupione zostały również liczne urządzenia medyczne, które będą służyły mieszkańcom Gminy Iwanowice, takie jak  wagi niemowlęce przenośne, aparat USG, fotel ginekologiczny z regulacją wysokości, fotel do pobierania krwi, analizator masy ciał, detektory tętna płodu, aparat EKG.
Dziękujemy wszystkim okolicznym Firmom z którymi współpracowaliśmy w ramach tego projektu.
Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Marka Piekary za pomoc przy poprawieniu stanu nawierzchni części parkingu, na której wybrukowanie nie starczyło już środków finansowych w ramach  projektu grantowego.
 
fot. A. Bogal
 
 
image0image1image2image3
 
image4image5image6image7

Iwanowice Dworskie

Maszków