Zmartwiona kobieta siedząca na fotelu, obok lekarz notujący coś w zeszycie

Poradnia Psychologiczna

Centrum Medyczne Eskulap posiada kontrakt z NFZ na poradnię psychologiczną. W ramach tej poradni przyjmują psycholodzy. Świadczenia obejmują bezpłatną diagnozę oraz terapię psychologiczną (psychoterapię, terapię indywidualną oraz rodzinną) zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W poradni psychologicznej pacjenci przyjmowani są wyłącznie ze skierowaniem. Możliwe jest także umówienie wizyt komercyjnie, bez skierowania.

Oferujemy terapię w zakresie: nieprzystosowania społecznego, nadpobudliwości, zaburzeń uwagi, zaburzeń emocjonalnych, uzależnień, zaburzeń rozwojowych, zaburzeń lękowych, upośledzeń umysłowych, chorób psychicznych i wszystkich pozostałych problemów dotyczących życia psychicznego. 

Wizyty w ramach NFZ:

mgr Monika Bargiel-Dyga
Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeutka certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, zatrudniona w naszym centrum medycznym od 2011 r. Zajmuje się pacjentami w różnym wieku, także dziećmi i młodzieżą. 

mgr Agnieszka Wojtaszek
Psycholog, psychoterapeutka. Ukończyła Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Odbyła całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii, które daje jej podstawę do udzielania pomocy psychologicznej w formie psychoterapii indywidualnej i grupowej. Certyfikat w zakresie psychoterapii gestalt uzyskała 12 lipca 2010 r. i od tamtej pory pracuje w tym nurcie. 

mgr Julia Hodurek
Psycholog. Zajmuje się pacjentami w różnym wieku, także dziećmi i młodzieżą, z zaburzeniami nastroju, lękowymi, nerwicowymi, związanymi ze stresem oraz postrzeganiem siebie.

 

Składanie deklaracji online: eskulap24.eu/onas/nowypacjent
Rejestracja online: erejestracja.eskulap24.eu/Portal

Z uwagi na duże zainteresowanie oraz wydłużające się terminy wizyt w poradni prosimy o kontakt i odwoływanie lub przekładanie wizyt, na które z różnych powodów nie są Państwo w stanie się stawić, z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Iwanowice Dworskie

Maszków