Eskulap zatrudni masażystę/masażystkę

Oferta pracy dla masażysty/masażystki w Iwanowicach Dworskich

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, B2B

Godziny pracy: do ustalenia

Twój zakres obowiązków

- Wykonywanie masażu na odpowiednich częściach ciała, przy użyciu odpowiedniej techniki i odpowiedniego nacisku.

- Utrzymanie czystego i porządkowego stanowiska pracy, w tym dezynfekcję narzędzi i urządzeń używanych podczas masażu.

 - Utrzymywanie wiedzy na temat nowych technik masażu i udział w szkoleniach lub kursach doszkalających, aby podnosić swoje umiejętności.

- Zachowanie tajemnicy zawodowej i szanowanie prywatności klientów.

Nasze wymagania

Wykształcenie z zakresu masażu lub fizjoterapii

Znajomość różnych technik masażu, takich jak masaż klasyczny, relaksacyjny, leczniczy, sportowy itp.

Umiejętność dobierania odpowiednich technik masażu do indywidualnych potrzeb pacjenta

Znajomość anatomii i fizjologii człowieka

Umiejętność diagnozowania problemów fizycznych klientów i stosowanie odpowiednich technik masażu w celu ich łagodzenia

Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Cierpliwość i empatia wobec pacjentów

Zdolność do pracy z różnymi grupami ludzi, w tym z osobami w różnym wieku i o różnych warunkach zdrowotnych

Dokładność, precyzja i dbałość o higienę

Umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresującymi i trudnymi pacjentami

Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny w pracy

Gotowość do dalszego rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach

Iwanowice Dworskie

Maszków