Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-03-03

  Poradnia psychologiczna

  Przypominamy, że w naszym centrum medycznym funkcjonuje poradnia psychologiczna.

  Zobacz więcej »
 • 2022-02-25

  Wsparcie dla osób z Ukrainy

  У звязку з нападом Росії і складною ситуацією в Україні ми інфрмуємо що Медичний Центр Eskulap надає українському населенню, яке перебуває в Польщі, свою медичну допомогу в об’ємі всіх клінік. W związku z atakiem Rosji i obecną sytuacją w Ukrainie informujemy, że Centrum Medyczne Eskulap oferuje swoją pomoc medyczną w zakresie wszystkich poradni, które posiada, dla ludności ukraińskiej przebywającej na terytorium Polski.

  Zobacz więcej »
 • 2022-02-23

  USG piersi

  USG to jedno z badań, które warto cyklicznie wpisywać do swojego kalendarza. Regularne wykonywanie gwarantuje wychwycenie niepokojących zmian na wczesnym etapie, kiedy są w pełni wyleczalne.

  Zobacz więcej »
 • 2022-02-21

  Gabinet Fizjoterapii

  Przypominamy, że nasz gabinet fizjoterapii oferuje różnego rodzaju masaże, ćwiczenia, leczenie światłem, prądem oraz zimnem, a także polem magnetycznym.

  Zobacz więcej »
 • 2022-02-17

  E-rejestracja

  Przypominamy o możliwości rejestrowania się do naszych poradni specjalistycznych za pośrednictwem czerwonego przycisku u góry strony.

  Zobacz więcej »
 • 2022-02-08

  Dietetyk w Eskulapie

  Nie masz czasu myśleć o zdrowym jedzeniu? Nasz dietetyk ma na to sposób - indywidualnie ułożony jadłospis z gotowymi listami zakupów!

  Zobacz więcej »