Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-12-27

  Zdrowe wejście w nowy rok

  Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze w tym okresie większość z nas planuje wprowadzenie zmian żywieniowych. Część chce schudnąć, część przytyć, część po prostu zdrowo się odżywiać. Warto przy tym skorzystać z pomocy dietetyka, aby zmiany wprowadzić mądrze i nie zrezygnować z nich po zaledwie kilku tygodniach. Zdrowa dieta nie musi być trudna ani wymagająca.

  Zobacz więcej »
 • 2021-12-22

  Szczepienie na Covid-19 dzieci

  Podajemy daty terminów szczepień przeciwko Covid-19 dzieci w wieku 5-11 lat.

  Zobacz więcej »
 • 2021-12-21

  Badania

  Informujemy, że w Wigilię oraz w Sylwestra nie wykonujemy pobrań materiału do badań.

  Zobacz więcej »
 • 2021-12-21

  Psychoterapia

  Każdy człowiek jest inny i może mieć różne powody uczęszczania do psychologa. Może to być obniżenie nastroju, problem z samoakceptacją, traumatyczne wydarzenia, uzależnienia, trudności w relacjach, chęć lepszego poznania siebie i wiele, wiele innych. Badania udowadniają wysoką skuteczność terapii.

  Zobacz więcej »
 • 2021-12-17

  Szczepienia dzieci przeciwko covid-19

  Prosimy osoby przychodzące z dziećmi na szczepienie przeciwko covid-19 o przynoszenie ze sobą książeczek szczepień. Będziemy wpisywać w nie adnotacje o przyjęciu tej szczepionki.

  Zobacz więcej »
 • 2021-12-17

  Pierwsza wizyta u ginekologa – kiedy na nią pójść, jak się przygotować, jak przebiega?

  Choć ginekolog to lekarz jak każdy inny, konsultacje u niego nierzadko wiążą się z dużym stresem, zwłaszcza jeżeli jest to pierwsza wizyta. Każdy jednak wie, że regularne badania i profilaktyka są bardzo ważne. Wysoka śmiertelność raka szyjki macicy i raka piersi wynika właśnie z ich późnej wykrywalności. Dlatego warto, mimo nerwów, regularnie odbywać wizyty i wykonywać badania.

  Zobacz więcej »