Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-03-14

  Pierwsza wizyta u ginekologa

  Choć ginekolog to lekarz jak każdy inny, konsultacje u niego nierzadko wiążą się z dużym stresem, zwłaszcza jeżeli jest to pierwsza wizyta. Każdy jednak wie, że regularne badania i profilaktyka są bardzo ważne. Wysoka śmiertelność raka szyjki macicy i raka piersi wynika właśnie z ich późnej wykrywalności. Dlatego warto, mimo nerwów, regularnie odbywać wizyty i wykonywać badania.

  Zobacz więcej »
 • 2022-03-10

  Laseroterapia

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których głównymi czynnikami oddziałującymi na określony element ciała są różnego rodzaju lasery – na przykład biostymulacyjne czy wysokoenergetyczne.

  Zobacz więcej »
 • 2022-03-07

  Dietetyk

  Jedną z funkcjonujących w naszym centrum medycznych poradni jest poradnia żywieniowa. Przyjmuje w ramach niej wykwalifikowany dietetyk, mający doświadczenie w leczeniu chorób dietozależnych, żywieniu sportowców i odchudzaniu.

  Zobacz więcej »
 • 2022-03-03

  Poradnia psychologiczna

  Przypominamy, że w naszym centrum medycznym funkcjonuje poradnia psychologiczna.

  Zobacz więcej »
 • 2022-02-25

  Wsparcie dla osób z Ukrainy

  У звязку з нападом Росії і складною ситуацією в Україні ми інфрмуємо що Медичний Центр Eskulap надає українському населенню, яке перебуває в Польщі, свою медичну допомогу в об’ємі всіх клінік. W związku z atakiem Rosji i obecną sytuacją w Ukrainie informujemy, że Centrum Medyczne Eskulap oferuje swoją pomoc medyczną w zakresie wszystkich poradni, które posiada, dla ludności ukraińskiej przebywającej na terytorium Polski.

  Zobacz więcej »
 • 2022-02-23

  USG piersi

  USG to jedno z badań, które warto cyklicznie wpisywać do swojego kalendarza. Regularne wykonywanie gwarantuje wychwycenie niepokojących zmian na wczesnym etapie, kiedy są w pełni wyleczalne.

  Zobacz więcej »