Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-06-24

  Alergolog w Eskulapie

  Z przyjemnością informujemy, że pracę w Eskulapie rozpoczyna specjalista alergolog dr n. med. Małgorzata Bulanda. Zajmuje się zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych dróg oddechowych, przewodu pokarmowego i skóry, pacjentów z alergią na leki, na jady owadów błonkoskrzydłych oraz wrodzonym obrzękiem naczynioruchowym. Szczególną uwagę w działalności naukowej, edukacyjnej i leczniczej zwraca na wpływ środowiska, zwłaszcza zanieczyszczeń powietrza na rozwój chorób alergicznych.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-23

  Przerwa w pracy poradni stomatologicznej

  Drodzy Pacjenci, informujemy, że w dniach od 27.06 do 08.07 nasza poradnia stomatologiczna będzie nieczynna, ponieważ będą prowadzone działania modernizacyjne, mające na celu poprawę jakości świadczonych usług.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-22

  O co chodzi z osoczem bogatopłytkowym?

  Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest na wielu polach, od medycyny estetycznej po ortopedię. Leczenie stawów przy jego pomocy staje się coraz popularniejsze. Jest to jeden z zabiegów możliwych do wykonania w naszej poradni ortopedycznej. Przy jakich dolegliwościach pomaga ostrzykiwanie, jak przebiega i po jakim czasie są odczuwalne efekty? Odpowiadamy.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-03

  Ćwiczenia bierne

  Ćwiczenia bierne, choć brzmią jak paradoks, są bardzo popularne i skuteczne. Polegają na wprawianiu elementu ciała pacjenta w ruch przez specjalistę bądź odpowiednie urządzenie. Ta forma rehabilitacji znajduje zastosowanie zwłaszcza u osób, które z różnych powodów nie mają możliwości samodzielnego wykonywania ruchu w danym miejscu, a także u tych, które powracają do pełnej sprawności po długim unieruchomieniu (np. po noszeniu gipsu). Więcej informacji na temat tego rodzaju ćwiczeń w poście.

  Zobacz więcej »
 • 2022-05-27

  Apel do rodziców dzieci w wieku szkolnym

  Zwracam się do wszystkich rodziców dzieci z klas 0, 1, 3, 7 oraz 8 z uprzejmą prośbą o zwrot wypełnionych kart badania profilaktycznego (bilansów) do NZOZ Eskulap w Iwanowicach. Karty bilansowe stanowią dokumentację z zakresu medycyny szkolnej Państwa dzieci, która później będzie uzupełniana w szkole średniej.

  Zobacz więcej »
 • 2022-05-17

  Filia Eskulapa w Krakowie - poradnia psychologiczna

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu filii Centrum Medycznego Eskulap w Krakowie przy al. Pokoju 4. Zapraszamy do nowo utworzonej poradni psychologicznej

  Zobacz więcej »