Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-05-17

  Prądy TENS

  Prądy TENS to nieinwazyjna i niefarmakologiczna, a co za tym idzie nie mająca żadnych skutków ubocznych, terapia przeciwbólowa. Jej podstawowym założeniem jest pobudzenie nerwów czuciowych impulsami elektrycznymi, aby zahamować przewodzenie pobudzeń bólowych i stymulować wydzielanie naturalnych substancji przeciwbólowych – opioidów endogennych. Mimo że pomysł oddziaływania na ciało impulsami elektrycznymi może przerażać, jest to metoda bezbolesna – pacjent odczuwa jedynie lekkie mrowienie i delikatne wibracje mięśni.

  Zobacz więcej »
 • 2021-05-13

  Nasza oferta

  Centrum Medyczne Eskulap oferuje szeroki zakres porad, zabiegów i badań medycznych. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa stajemy się coraz bardziej dostępni online.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-30

  Zatrudnimy dentystę

  Centrum Medyczne Eskulap w Iwanowicach Dworskich poszukuje lekarza dentysty do pracy na zasadach komercyjnych oraz na NFZ.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-29

  Sprawdź, gdzie jesteśmy!

  Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku oraz zaobserwowania na Instagramie!

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-26

  Zadbaj o zęby

  Statystyki pokazują, że ponad 70% osób w Polsce ma problemy z zębami. Większość z nas wybiera się do dentysty dopiero w momencie, gdy już nie wytrzymuje bólu. Tymczasem próchnica jest bardzo niebezpieczna i prowadzi do wielu chorób, nawet jeżeli ząb jeszcze nie boli. Nieleczona może skutkować nie tylko utratą zębów, ale też stanami zapalnymi w obrębie całego organizmu. Nie zwlekaj. Umów się do dentysty.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-22

  Deklaracje do położnej

  Złóż przez Internet deklaracje do położnej i umów się na darmową cytologię i naukę samobadania piersi w kierunku profilaktyki nowotworowej.

  Zobacz więcej »