Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-02-24

  Mammografia

  Zapraszamy na badanie mammograficzne kobiety w wieku 50-69 lat.

  Zobacz więcej »
 • 2021-02-23

  Profilaktyka osteoporozy

  Zachęcamy do udziału w badaniu densytometrycznym, które będzie się odbywało w osteobusie na naszym parkingu 17.03.2021 r.

  Zobacz więcej »
 • 2021-02-19

  Co jest naszym celem?

  Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. W atmosferze szacunku, życzliwości oraz poczucia bezpieczeństwa, w oparciu o fachową wiedzę lekarską.

  Zobacz więcej »
 • 2021-02-18

  Pragniesz szczupłej sylwetki? Przyjdź do naszego dietetyka

  Zadbaj o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. Trzeba trochę czasu aby dieta zaczęła przynosić efekty, jeśli więc chcesz być w formie na lato, warto pomyśleć o tym już dziś. Nasz dietetyk mgr inż. Maciej Wielgosz dostosuje dietę do pokarmów jakie lubisz i pór w jakich zazwyczaj jesz posiłki. Może też zaproponować wiele przepisów na smaczne i sycące potrawy. Sprawdź ile kilogramów się pozbędziesz, efekty mogą Cię mile zaskoczyć.

  Zobacz więcej »
 • 2021-02-13

  Masaż klasyczny

  Masaż klasyczny kręgosłupa szybko złagodzi ból pleców. Prawda o tym, że potrafi on zdziałać cuda, została rozsławiona przez Hipokratesa już w V wieku p.n.e. Ponieważ masaż jest świetną metodą rehabilitacji, przeżywa dziś prawdziwy renesans. Na czym polega jego lecznicza moc?

  Zobacz więcej »
 • 2021-02-08

  Zadbaj o zęby

  Statystyki pokazują, że ponad 70% osób w Polsce ma problemy z zębami. Większość z nas wybiera się do dentysty dopiero w momencie, gdy już nie wytrzymuje bólu. Tymczasem próchnica jest bardzo niebezpieczna i prowadzi do wielu chorób, nawet jeżeli ząb jeszcze nie boli. Nieleczona może skutkować nie tylko utratą zębów, ale też stanami zapalnymi w obrębie całego organizmu. Nie zwlekaj. Umów się do dentysty.

  Zobacz więcej »