Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-07-03

  Psycholog

  Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z psycholog Julią Hodurek. Zajmuje się pacjentami w różnym wieku, także dziećmi i młodzieżą, z zaburzeniami nastroju, lękowymi, nerwicowymi, związanymi ze stresem oraz postrzeganiem siebie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-02

  Nowy pediatra w Eskulapie

  Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że do grona naszego personelu medycznego dołączyła lek. med. Karolina Banach - pediatra.

  Zobacz więcej »
 • 2021-06-26

  Pragniesz szczupłej sylwetki? Przyjdź do naszego dietetyka

  Zadbaj o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. Nasz dietetyk mgr inż. Maciej Wielgosz dostosuje dietę do pokarmów, jakie lubisz i pór, w jakich zazwyczaj jesz posiłki. Może też zaproponować wiele przepisów na smaczne i sycące potrawy. Sprawdź, ile kilogramów się pozbędziesz, efekty mogą Cię mile zaskoczyć.

  Zobacz więcej »
 • 2021-06-25

  1 rzecz, którą musisz mieć podczas upałów!

  Ta rzecz to woda. Gazowana, niegazowana, filtrowana czy prosto z kranu. Odpowiednie nawodnienie ma kolosalne znaczenie dla naszych organizmów, zwłaszcza podczas upałów. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką butelkę bądź szklankę z wodą, aby nieustannie jej sobie dostarczać. A jeśli macie problem z piciem odpowiedniej ilości wody - w tym poście podajemy kilka trików, które to ułatwią.

  Zobacz więcej »
 • 2021-06-24

  Krioterapia

  Krioterapia to leczenie różnego rodzaju dolegliwości za pomocą niskiej temperatury. Może ona być ogólna – w kriokomorze – bądź miejscowa. Leczenie zimnem jest wysoce skuteczne przy bólach różnego pochodzenia. Krioterapia miejscowa to popularna forma fizykoterapii, polegająca na ochłodzeniu wyznaczonego miejsca na ciele za pomocą specjalnej dyszy, przypominającej nieco rurę od odkurzacza. Dolegliwości bólowe są odczuwalnie łagodniejsze już po kilku minutach od rozpoczęcia zabiegu.

  Zobacz więcej »
 • 2021-06-17

  Zamów receptę bez wychodzenia z domu!

  Jesteś naszym zadeklarowanym pacjentem i zażywasz stałe leki? Możesz w prosty sposób zamówić receptę na nie z każdego urządzenia, które ma dostęp do Internetu! Szczegóły w tym poście.

  Zobacz więcej »