Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.


 • Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

  Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

  Zobacz więcej »

 • Nasze szczepionki

  Szanowni Pacjenci, informujemy wszystkie osoby zainteresowane szczepieniami w naszej placówce, że dokładamy wszelkich starań względem należytego przechowywania szczepionek.

  Zobacz więcej »

 • Masaż tkanek głębokich

  Masaż tkanek głębokich to jedna z najskuteczniejszych form masażu leczniczego. Ma na celu przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni w głębszych warstwach ciała, a przez to poprawę ruchomości i gibkości tkanek. Wykonywany jest delikatnie, powoli i precyzyjnie, z siłą nacisku dobieraną indywidualnie do potrzeb wybranej partii ciała, wbrew częstemu błędnemu skojarzeniu z przeżyciem bolesnym.

  Zobacz więcej »

 • Profilaktyka nowotworów głowy i szyi

  Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że NZOZ Eskulap został wybrany do współpracy w ramach projektu „Profilaktyka nowotworów głowy i szyi na rzecz aktywności zawodowej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020; V Osi priorytetowej: Wsparcie dla obszaru zdrowia; Działania 5.1: Programy profilaktyczne, realizowanego przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

  Zobacz więcej »

 • Certyfikat jakości ISO 9001 w NZOZ Eskulap

  Szanowni Państwo, od 5 maja 2016 roku NZOZ Eskulap posiada certyfikat systemu zarządzania PN - EN ISO 9001:2009 został nadany dla lokalizacji w Maszkowie 99 oraz Iwanowicach Dworskich 68. Co roku jest realizowany audyt potwierdzający spełnianie norm w zakresie wszystkich poradni specjalistycznych.

  Zobacz więcej »

 • Stomatologia na NFZ w NZOZ Eskulap

  Miło nam poinformować, że 18.05.2018 r. nasza Poradnia Stomatologiczna otrzymała kontrakt, który będzie realizowany od 01.07.2018 r. do 30.06.2023 r.

  Zobacz więcej »