Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.


 • Opieka nocna i całodobowa

  Wykaz placówek i komunikaty: http://www.nfz-krakow.pl/index.php?site=art&idd=0&ida=684

  Zobacz więcej »

 • Pakiet onkologiczny w Iwanowicach

  Wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szanse wyleczenia. W związku z tym – z myślą o pacjentach, czyli o Was – powstała szybka terapia onkologiczna, która zaczęła obowiązywać 1 stycznia 2015 r.

  Zobacz więcej »

 • QuikRead go - nowe urządzenie do szybkiej diagnostyki

  Centrum Medyczne ESKULAP zakupiło do gabinetu lekarza pediatry, fotometr QuikRead go – nowoczesne, w pełni automatyczne urządzenie do oznaczania białka C-reaktywnego.

  Zobacz więcej »

 • Opieka zdrowotna w szkole

  NFZ przypomina o opiece zdrowotnej w szkole. Profilaktyczna opieka zdrowotna nad dziećmi i młodzieżą. Profilaktyczną opiekę nad dziećmi i młodzieżą w szkole sprawuje pielęgniarka środowiska nauczania i wychowania lub higienistka szkolna zwykle w gabinecie profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej – znajdującym się na terenie szkoły.

  Zobacz więcej »

 • Informacja dla Pacjentów

  Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że lek. med. Joanna Pawlik z dniem 05.01.2016 r. zakończyła wykonywanie świadczeń medycznych w przychodniach w Iwanowicach i Maszkowie i będzie je dalej wykonywać w innym podmiocie.

  Zobacz więcej »

 • Higienizacja dla wszystkich

  Z myślą o potrzebach naszych pacjentów NZOZ „ Eskulap” Sp. z o.o. zaprasza wszystkie osoby chętne na bezpłatną higienizację.

  Zobacz więcej »