Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.


  • Bezpłatne leki dla Seniorów 75+

    Od 1 września 2016 roku z bezpłatnych leków, które znajdują się w wykazie mogą korzystać wszyscy pacjenci, którzy ukończyli 75 rok życia. Leki wypisywane są na dotychczasowych wzorach recept, natomiast, aby otrzymać dany lek bezpłatnie lekarz podstawowej opieki bądź pielęgniarka wpisują w polu „kod uprawnień dodatkowych” literę S. Jednocześnie informujemy, że Seniorzy mogą otrzymać dany lek bezpłatnie, w dotychczas refundowanych wskazaniach ( jeśli pacjent do tej pory otrzymywał dany lek ze zniżką ryczałtową, 30%, bądź 50%).

    Zobacz więcej »

  • Badania osteoporozy

    24.04.2017 odbyły się w NZOZ Eskulap badania w kierunku wykrywania osteoporozy, choroby charakteryzującej się postępującym ubytkiem masy kostnej, osłabieniem struktury przestrzennej kości oraz zwiększoną podatnością na złamania.

    Zobacz więcej »

  • Nocna i świąteczna opieka zdrowotna - nowe zasady

    Szanowni Pacjenci, od 1 paźdzernika 2017 wchodzą w życie nowe zasady korzystania z nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. W razie nagłego zachorowania, mogą Państwo wybrać dowolną placówkę medyczną która prowadzi Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną.

    Zobacz więcej »

  • Zaszczep swoje dziecko!

    Jest XXI wiek, żyjemy w bardzo nowoczesnym dynamicznym świecie i czy potrzebna jest nam ochrona przed chorobami zakaźnymi? Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK!

    Zobacz więcej »

  • Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

    Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

    Zobacz więcej »

  • Nasze szczepionki

    Szanowni Pacjenci, informujemy wszystkie osoby zainteresowane szczepieniami w naszej placówce, że dokładamy wszelkich starań względem należytego przechowywania szczepionek.

    Zobacz więcej »