Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-07-26

  Profilaktyka 40 Plus w Centrum Medycznym Eskulap

  Głównym celem programu „Profilaktyka 40 PLUS” jest ocena organizacji i efektywności objęcia świadczeniobiorców od 40. roku życia profilaktyczną diagnostyką w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-22

  Rejestracja SMS do stomatologa

  Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem odpłatnymi zabiegami stomatologicznymi, uruchamiamy możliwość rejestracji SMS do Poradni Stomatologicznej Komercyjnej.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-13

  Kim jest nasza pani psycholog i w czym może ci pomóc?

  Mgr Julia Hodurek to absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia. Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Uniwersyteckiego, w Domu Pomocy Społecznej oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-11

  Czyste zęby, zdrowe zęby

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu zabiegów higienizacji zębów w naszej poradni stomatologicznej. Od kwietnia realizujemy zabiegi skalingu (usuwania kamienia nazębnego), piaskowania, polerowania oraz fluoryzacji.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-08

  Nowa stomatolog

  Szanowni Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że od 19 lipca rozpoczynamy współpracę z nową stomatolog -lek. dent. Natalią Nieciak. Zapraszamy do rejestracji!

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-07

  Ćwiczenia izometryczne

  Ćwiczenia izometryczne to rodzaj ćwiczeń wzmacniających. Polegają one na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Można je wykonywać zarówno z obciążeniem, jak i bez, w każdym miejscu i w dowolnej chwili – nie trzeba specjalnego sprzętu ani dużej przestrzeni. Nie jest najważniejsza ilość powtórzeń czy sam czas trwania ćwiczeń, ale technika wykonywania.

  Zobacz więcej »