Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-08-30

  Nowy unit stomatologiczny

  Z przyjemnością informujemy o wyposażeniu naszej Poradni Stomatologicznej w nowoczesny unit stomatologiczny Diplomat. Przypominamy także, że dysponujemy nowoczesnym, punktowym RTG stomatologicznym, co daje nam możliwość świadczenia usług na wysokim poziomie.

  Zobacz więcej »
 • 2022-08-23

  RZS

  Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) to przewlekła choroba zapalna, która atakuje stawy i narządy. Do najczęstszych objawów nalezą ból, drętwienie i obrzęk stawów dłoni i stóp.

  Zobacz więcej »
 • 2022-07-30

  Informacja o narażeniu

  Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i na środowisko.

  Zobacz więcej »
 • 2022-07-13

  Osteoporoza

  Informujemy, że w poniedziałek (18.07) w godzinach 9-17 na parkingu naszej przychodni będzie można wykonać bezpłatne badanie w kierunku osteoporozy.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-30

  Reumatolog

  Przypominamy, że w naszym centrum medycznym przyjmuje reumatolog.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-28

  Krioterapia

  Krioterapia to leczenie różnego rodzaju dolegliwości za pomocą niskiej temperatury. Może ona być ogólna – w kriokomorze – bądź miejscowa. Leczenie zimnem jest wysoce skuteczne przy bólach różnego pochodzenia. Krioterapia miejscowa to popularna forma fizykoterapii, polegająca na ochłodzeniu wyznaczonego miejsca na ciele za pomocą specjalnej dyszy, przypominającej nieco rurę od odkurzacza. Dolegliwości bólowe są odczuwalnie łagodniejsze już po kilku minutach od rozpoczęcia zabiegu.

  Zobacz więcej »