Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-01-16

  Szczepienie na Covid-19

  Drodzy Pacjenci, jak zapewne wiecie, ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko Covid. Obie nasze placówki – w Iwanowicach oraz w Maszkowie – zostały wytypowane do udziału w akcji. Od wczoraj rejestrujemy osoby z grupy wiekowej 80+, w nadchodzący piątek rozpoczniemy zapisywanie osób w wieku 70+. Mamy świadomość, że niektórzy obawiają się przyjęcia szczepionki, dlatego zawsze służymy pomocą i informacjami. W tym poście postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-13

  Poradnia Zdrowia Psychicznego oraz Psychologiczna

  Centrum Medyczne Eskulap posiada kontrakt z NFZ na Poradnię Zdrowia Psychicznego oraz Poradnię Psychologiczną. W ramach tych Poradni oferujemy bezpłatną diagnozę oraz terapię psychologiczną (psychoterapię, terapię indywidualną oraz rodzinną) zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-10

  Logopedia

  Serdecznie zapraszamy do Poradni Logopedycznej w Centrum Medycznym Eskulap, która działa w ramach kontraktu z NFZ, pacjenci rejestrowani i przyjmowani są na podstawie skierowania.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-09

  Szczepienia przeciw COVID-19

  W Centrum Medycznym Eskulap będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami w których będą mogli Państwo znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-04

  Szczepienia przeciw COVID-19

  Centrum Medyczne Eskulap zostało wytypowane jako placówka w której będą odbywały się szczepienia przeciw COVID-19.

  Zobacz więcej »
 • 2020-12-22

  Wesołych świąt

  Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt oraz wielu szczęśliwych chwil w nowym roku!

  Zobacz więcej »