Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.


 • Informacja o deklaracjach

  Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że wszystkie osoby, które w ostatnim czasie złożyły deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki w innym podmiocie medycznym, utraciły prawo do bezpłatnych świadczeń udzielanych przez NZOZ Eskulap w Iwanowicach i Maszkowie.

  Zobacz więcej »

 • Profilaktyka pneumokokowa w NZOZ Eskulap Iwanowice Dworskie 68

  Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce jest programem realizowanym przez Powiat Krakowski. NZOZ „Eskulap” sp. z o.o. jako podmiot leczniczy został wybrany do realizacji tego programu. „Celem realizacji programu jest poprawa stanu zdrowia dzieci zameldowanych na terenie powiatu krakowskiego poprzez prowadzenie skutecznych szczepień przeciwko pneumokokom”.

  Zobacz więcej »

 • Bezpłatne leki dla Seniorów 75+

  Od 1 września 2016 roku z bezpłatnych leków, które znajdują się w wykazie mogą korzystać wszyscy pacjenci, którzy ukończyli 75 rok życia. Leki wypisywane są na dotychczasowych wzorach recept, natomiast, aby otrzymać dany lek bezpłatnie lekarz podstawowej opieki bądź pielęgniarka wpisują w polu „kod uprawnień dodatkowych” literę S. Jednocześnie informujemy, że Seniorzy mogą otrzymać dany lek bezpłatnie, w dotychczas refundowanych wskazaniach ( jeśli pacjent do tej pory otrzymywał dany lek ze zniżką ryczałtową, 30%, bądź 50%).

  Zobacz więcej »

 • Badania osteoporozy

  24.04.2017 odbyły się w NZOZ Eskulap badania w kierunku wykrywania osteoporozy, choroby charakteryzującej się postępującym ubytkiem masy kostnej, osłabieniem struktury przestrzennej kości oraz zwiększoną podatnością na złamania.

  Zobacz więcej »

 • Nocna i świąteczna opieka zdrowotna - nowe zasady

  Szanowni Pacjenci, od 1 paźdzernika 2017 wchodzą w życie nowe zasady korzystania z nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. W razie nagłego zachorowania, mogą Państwo wybrać dowolną placówkę medyczną która prowadzi Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną.

  Zobacz więcej »

 • Zaszczep swoje dziecko!

  Jest XXI wiek, żyjemy w bardzo nowoczesnym dynamicznym świecie i czy potrzebna jest nam ochrona przed chorobami zakaźnymi? Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK!

  Zobacz więcej »