Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-08-21

  Wolne miejsca na szczepionkę Pfizera

  Informujemy, że w naszym punkcie szczepień przeciw COVID-19 w Iwanowicach wciąż mamy wolne miejsca na szczepienie Pfizerem.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-19

  Szczepienie w Zalesiu

  Zapraszamy na Piknik Rodzinny "Pożegnanie lata", który odbędzie się w najbliższą sobotę (21.08.2021 r.) na terenie OSP w Zalesiu. Będzie możliwość zaszczepienia się tam preparatem Pfizer lub jednodawkowym Johnson & Johnson. Nie trzeba się wcześniej rejestrować ani zapisywać!

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-12

  Dzień zdrowia w Iwanowicach Dworskich

  Zachęcamy mieszkanki powiatu krakowskiego do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych! Szczegóły w poście.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-04

  Coś dla ochłody!

  Uwielbiasz lody, jednak ograniczasz je ze względu na ich wysoką kaloryczność? Mamy sposób, aby pogodzić dietę z pysznościami!

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-03

  Ćwiczenia indywidualne

  Ćwiczenia indywidualne to zrównoważony trening, układany w oparciu o stan i potrzeby pacjenta, z uwzględnieniem jego możliwości. Forma aktywności dobierana jest zazwyczaj na podstawie przebytych urazów i dysfunkcji, jednak często ćwiczenia stosowane są profilaktycznie, celem wzmocnienia mięśni głębokich brzucha, które bardzo wspierają plecy i utrzymują kręgosłup. W czasie rehabilitacji terapeuta uczy prawidłowego oddychania, utrzymywania odpowiedniej postawy ciała i pokazuje, jak ważne są przy kontroli mięśni.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-27

  Pole magnetyczne

  Pole magnetyczne nieustannie nam towarzyszy, ponieważ wytwarza je wszystko, w czym płynie prąd. Używane w rehabilitacji działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i regenerująco.

  Zobacz więcej »