Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-06-30

  Reumatolog

  Przypominamy, że w naszym centrum medycznym przyjmuje reumatolog.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-28

  Krioterapia

  Krioterapia to leczenie różnego rodzaju dolegliwości za pomocą niskiej temperatury. Może ona być ogólna – w kriokomorze – bądź miejscowa. Leczenie zimnem jest wysoce skuteczne przy bólach różnego pochodzenia. Krioterapia miejscowa to popularna forma fizykoterapii, polegająca na ochłodzeniu wyznaczonego miejsca na ciele za pomocą specjalnej dyszy, przypominającej nieco rurę od odkurzacza. Dolegliwości bólowe są odczuwalnie łagodniejsze już po kilku minutach od rozpoczęcia zabiegu.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-24

  Alergolog w Eskulapie

  Z przyjemnością informujemy, że pracę w Eskulapie rozpoczyna specjalista alergolog dr n. med. Małgorzata Bulanda. Zajmuje się zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych dróg oddechowych, przewodu pokarmowego i skóry, pacjentów z alergią na leki, na jady owadów błonkoskrzydłych oraz wrodzonym obrzękiem naczynioruchowym. Szczególną uwagę w działalności naukowej, edukacyjnej i leczniczej zwraca na wpływ środowiska, zwłaszcza zanieczyszczeń powietrza na rozwój chorób alergicznych.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-23

  Przerwa w pracy poradni stomatologicznej

  Drodzy Pacjenci, informujemy, że w dniach od 27.06 do 08.07 nasza poradnia stomatologiczna będzie nieczynna, ponieważ będą prowadzone działania modernizacyjne, mające na celu poprawę jakości świadczonych usług.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-22

  O co chodzi z osoczem bogatopłytkowym?

  Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest na wielu polach, od medycyny estetycznej po ortopedię. Leczenie stawów przy jego pomocy staje się coraz popularniejsze. Jest to jeden z zabiegów możliwych do wykonania w naszej poradni ortopedycznej. Przy jakich dolegliwościach pomaga ostrzykiwanie, jak przebiega i po jakim czasie są odczuwalne efekty? Odpowiadamy.

  Zobacz więcej »
 • 2022-06-03

  Ćwiczenia bierne

  Ćwiczenia bierne, choć brzmią jak paradoks, są bardzo popularne i skuteczne. Polegają na wprawianiu elementu ciała pacjenta w ruch przez specjalistę bądź odpowiednie urządzenie. Ta forma rehabilitacji znajduje zastosowanie zwłaszcza u osób, które z różnych powodów nie mają możliwości samodzielnego wykonywania ruchu w danym miejscu, a także u tych, które powracają do pełnej sprawności po długim unieruchomieniu (np. po noszeniu gipsu). Więcej informacji na temat tego rodzaju ćwiczeń w poście.

  Zobacz więcej »