Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-04-29

  Sprawdź, gdzie jesteśmy!

  Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku oraz zaobserwowania na Instagramie!

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-26

  Zadbaj o zęby

  Statystyki pokazują, że ponad 70% osób w Polsce ma problemy z zębami. Większość z nas wybiera się do dentysty dopiero w momencie, gdy już nie wytrzymuje bólu. Tymczasem próchnica jest bardzo niebezpieczna i prowadzi do wielu chorób, nawet jeżeli ząb jeszcze nie boli. Nieleczona może skutkować nie tylko utratą zębów, ale też stanami zapalnymi w obrębie całego organizmu. Nie zwlekaj. Umów się do dentysty.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-22

  Deklaracje do położnej

  Złóż przez Internet deklaracje do położnej i umów się na darmową cytologię i naukę samobadania piersi w kierunku profilaktyki nowotworowej.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-20

  Jonoforeza

  Jonoforeza to forma fizjoterapii, polegająca na wykorzystaniu prądu o stałym natężeniu, celem dostarczenia określonych substancji wgłąb tkanek. Mogą to być leki lub inne substancje lecznicze, nadające się do tego rodzaju rehabilitacji. Podczas zabiegu chore miejsce najczęściej owijane jest materiałem nasączonym lekiem, a następnie przykłada się do niego elektrody. Zabieg jest bezbolesny, odczuwalne jest jedynie mrowienie bądź delikatne „igiełki”, i stosunkowo krótki. Czas trwania to 15-25 minut.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-19

  Jakie poradnie finansuje nam NFZ?

  Finansowane przez NFZ: Podstawowa Opieka Zdrowotna, Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Logopedyczna, Poradnia Stomatologiczna, Rehabilitacyjna i Gabinet Fizjoterapii, Pielęgniarska Opieka Długoterminowa, Gabinet Zabiegowy.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-16

  Masaż klasyczny częściowy

  Masaż klasyczny to zabieg fizjoterapeutyczny, mający charakter relaksacyjny, pobudzający i – przede wszystkim – leczniczy, choć poleca się stosowanie go również profilaktycznie. Techniki takie jak ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie czy wibracje mają na celu poprawienie kondycji (zarówno psychicznej, jak i fizycznej) organizmu, rozluźnienie miejsc, które z racji tak powszechnego, siedzącego trybu życia są często ponapinane i bolące, ale też przyspieszenie regeneracji mięśni obciążonych treningiem czy pobudzenie do pracy układu krwionośnego.

  Zobacz więcej »