Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-05-24

  Laseroterapia

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których głównymi czynnikami oddziałującymi na określony element ciała są różnego rodzaju lasery – na przykład biostymulacyjne czy wysokoenergetyczne. Wskazań do tej formy terapii jest bardzo wiele, od estetycznych – jak usuwanie przebarwień czy żylaków – przez różne schorzenia – jak stopa cukrzycowa czy półpasiec – po leczenie różnego pochodzenia dolegliwości bólowych.

  Zobacz więcej »
 • 2021-05-21

  Szczepienia przeciw COVID-19

  Szanowni Państwo, informujemy, że nieustannie prowadzimy intensywną akcję szczepienia przeciw COVID-19. Aktualnie używamy szczepionek Pfizer, AstraZeneca oraz Johnson & Johnson.

  Zobacz więcej »
 • 2021-05-20

  3 badania neurologiczne, o których warto wiedzieć

  1. EEG. 2. Rezonans magnetyczny. 3. Tomografia komputerowa.

  Zobacz więcej »
 • 2021-05-13

  Masaż klasyczny

  Masaż klasyczny kręgosłupa szybko złagodzi ból pleców. Prawda o tym, że potrafi on zdziałać cuda, została rozsławiona przez Hipokratesa już w V wieku p.n.e. Ponieważ masaż jest świetną metodą rehabilitacji, przeżywa dziś prawdziwy renesans. Na czym polega jego lecznicza moc?

  Zobacz więcej »
 • 2021-05-13

  Nasza oferta

  Centrum Medyczne Eskulap oferuje szeroki zakres porad, zabiegów i badań medycznych. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa stajemy się coraz bardziej dostępni online.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-30

  Zatrudnimy dentystę

  Centrum Medyczne Eskulap w Iwanowicach Dworskich poszukuje lekarza dentysty do pracy na zasadach komercyjnych oraz na NFZ.

  Zobacz więcej »