Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-04-16

  Masaż klasyczny częściowy

  Masaż klasyczny to zabieg fizjoterapeutyczny, mający charakter relaksacyjny, pobudzający i – przede wszystkim – leczniczy, choć poleca się stosowanie go również profilaktycznie. Techniki takie jak ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie czy wibracje mają na celu poprawienie kondycji (zarówno psychicznej, jak i fizycznej) organizmu, rozluźnienie miejsc, które z racji tak powszechnego, siedzącego trybu życia są często ponapinane i bolące, ale też przyspieszenie regeneracji mięśni obciążonych treningiem czy pobudzenie do pracy układu krwionośnego.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-14

  Protezy stomatologiczne

  Informujemy o możliwości zamawiania w naszej poradni stomatologicznej protez dentystycznych. Oferujemy szeroki wybór i profesjonalne wykonanie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-13

  Rentgen stomatologiczny

  Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że nasza poradnia stomatologiczna została wyposażona w aparat Planmeca do RTG punktowego.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-12

  Leczenie prądami Interdyn

  Interdyn to prądy interferencyjne, stosowane w rehabilitacji. Pomagają leczyć wiele chorób oraz umożliwiają zwalczanie różnego rodzaju bólów. Dzieje się to przez usprawnienie procesów zapewniających tkankom funkcjonowanie oraz zachowanie ich właściwości, ponadto zmniejsza się napięcie mięśniowe, rozszerzają naczynia krwionośne oraz wydzielają endorfiny. Warto zainteresować się tą formą rehabilitacji, choć zapewne rażenie ciała prądem nie wydaje się zbyt zachęcające. Zabieg jednak nie jest bolesny, a niesie za sobą szereg korzyści, jak pobudzenie działania mięśni i przepływu krwi czy usprawnienie przemiany materii.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-10

  Zrzuć parę kilo z naszym dietetykiem

  Czy po okresie świąteczno-noworocznym jest Cię trochę więcej? Pandemia również nie sprzyja szczupłej sylwetce? Mamy na to radę: skorzystaj z usług naszego dietetyka. Smacznie, skutecznie i w umiarkowanej cenie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-04-09

  Poradnia Rehabilitacyjna i Gabinet Fizjoterapii w Maszkowie

  Szanowni Państwo, informujemy o możliwości korzystania z szerokiej gamy zabiegów fizjoterapeutycznych w naszej placówce w Maszkowie przy ul. Królewskiej 49.

  Zobacz więcej »