Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-07-08

  Eskulap online

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo wiele osób nie lubi bądź nie może wychodzić z domu. Czasem niektórym zwyczajnie się nie chce. Rozumiemy to i właśnie dlatego wprowadziliśmy różne ułatwienia, pozwalające na ogarnianie pewnych spraw online.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-08

  Nowa stomatolog

  Szanowni Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że od 19 lipca rozpoczynamy współpracę z nową stomatolog -lek. dent. Natalią Nieciak. Zapraszamy do rejestracji!

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-07

  Ćwiczenia izometryczne

  Ćwiczenia izometryczne to rodzaj ćwiczeń wzmacniających. Polegają one na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Można je wykonywać zarówno z obciążeniem, jak i bez, w każdym miejscu i w dowolnej chwili – nie trzeba specjalnego sprzętu ani dużej przestrzeni. Nie jest najważniejsza ilość powtórzeń czy sam czas trwania ćwiczeń, ale technika wykonywania.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-06

  Koloroterapia

  Kolory są wszędzie. Otaczają nas z każdej strony w każdym momencie. Mogą nas drażnić, pociągać czy uspokajać. Nieustannie na nas oddziałują, dlatego warto wiedzieć, jak można je wykorzystać przy wsparciu konwencjonalnego leczenia. Koloroterapia to jedna z form medycyny alternatywnej, polegająca właśnie na wykorzystaniu wpływu barw na nasz organizm. Zakłada ona, że przebywanie w otoczeniu różnych kolorów może wywrzeć na nasze zdrowie bądź samopoczucie określony skutek.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-03

  Psycholog

  Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z psycholog Julią Hodurek. Zajmuje się pacjentami w różnym wieku, także dziećmi i młodzieżą, z zaburzeniami nastroju, lękowymi, nerwicowymi, związanymi ze stresem oraz postrzeganiem siebie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-02

  Nowy pediatra w Eskulapie

  Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że do grona naszego personelu medycznego dołączyła lek. med. Karolina Banach - pediatra.

  Zobacz więcej »