Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online

Aktualności

Bądź na bieżąco.


 • Zaszczep swoje dziecko!

  Jest XXI wiek, żyjemy w bardzo nowoczesnym dynamicznym świecie i czy potrzebna jest nam ochrona przed chorobami zakaźnymi? Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK!

  Zobacz więcej »

 • Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

  Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

  Zobacz więcej »

 • Nasze szczepionki

  Szanowni Pacjenci, informujemy wszystkie osoby zainteresowane szczepieniami w naszej placówce, że dokładamy wszelkich starań względem należytego przechowywania szczepionek.

  Zobacz więcej »

 • Masaż tkanek głębokich

  Masaż tkanek głębokich to jedna z najskuteczniejszych form masażu leczniczego. Ma na celu przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni w głębszych warstwach ciała, a przez to poprawę ruchomości i gibkości tkanek. Wykonywany jest delikatnie, powoli i precyzyjnie, z siłą nacisku dobieraną indywidualnie do potrzeb wybranej partii ciała, wbrew częstemu błędnemu skojarzeniu z przeżyciem bolesnym.

  Zobacz więcej »

 • Terapia ultradźwiękowa

  Terapia ultradźwiękowa pierwszy raz została zastosowana w 1938 roku w leczeniu rwy kulszowej. Aktualnie jest jedną z najlepiej zbadanych i najbardziej rozpowszechnionych metod fizykoterapii. Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości drgań wyższej niż zakres naszej słyszalności. Dzięki tym drganiom tkanki doznają mikromasażu. Ponadto poprawia się ukrwienie i utlenienie oraz pojawia się efekt rozgrzewający. Jest to zabieg bezbolesny. Regularnie stosowane ultradźwięki zmniejszają ból, łagodzą stany zapalne, rozluźniają mięśnie i mogą przyspieszać gojenie się ran, pobudzając tkanki do regeneracji.

  Zobacz więcej »

 • Profilaktyka nowotworów głowy i szyi

  Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że NZOZ Eskulap został wybrany do współpracy w ramach projektu „Profilaktyka nowotworów głowy i szyi na rzecz aktywności zawodowej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020; V Osi priorytetowej: Wsparcie dla obszaru zdrowia; Działania 5.1: Programy profilaktyczne, realizowanego przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

  Zobacz więcej »