Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-08-19

  Jak pić, aby potem nie cierpieć?

  Każda pijąca osoba przynajmniej raz zastanawiała się – jak pić, aby następnego dnia nie obudzić się z bólem głowy, nudnościami i niechęcią do życia. W tym poście przedstawiamy wskazówki, które pozwolą zminimalizować ryzyko kaca po zakrapianej imprezie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-19

  Szczepienie w Zalesiu

  Zapraszamy na Piknik Rodzinny "Pożegnanie lata", który odbędzie się w najbliższą sobotę (21.08.2021 r.) na terenie OSP w Zalesiu. Będzie możliwość zaszczepienia się tam preparatem Pfizer lub jednodawkowym Johnson & Johnson. Nie trzeba się wcześniej rejestrować ani zapisywać!

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-12

  Dzień zdrowia w Iwanowicach Dworskich

  Zachęcamy mieszkanki powiatu krakowskiego do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych! Szczegóły w poście.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-04

  Coś dla ochłody!

  Uwielbiasz lody, jednak ograniczasz je ze względu na ich wysoką kaloryczność? Mamy sposób, aby pogodzić dietę z pysznościami!

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-03

  Ćwiczenia indywidualne

  Ćwiczenia indywidualne to zrównoważony trening, układany w oparciu o stan i potrzeby pacjenta, z uwzględnieniem jego możliwości. Forma aktywności dobierana jest zazwyczaj na podstawie przebytych urazów i dysfunkcji, jednak często ćwiczenia stosowane są profilaktycznie, celem wzmocnienia mięśni głębokich brzucha, które bardzo wspierają plecy i utrzymują kręgosłup. W czasie rehabilitacji terapeuta uczy prawidłowego oddychania, utrzymywania odpowiedniej postawy ciała i pokazuje, jak ważne są przy kontroli mięśni.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-29

  Reumatolog

  Przypominamy, że w Centrum Medycznym Eskulap przyjmuje reumatolog - dr n. med. Elżbieta Popielarska.

  Zobacz więcej »