Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-07-22

  Rejestracja SMS do stomatologa

  Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem odpłatnymi zabiegami stomatologicznymi, uruchamiamy możliwość rejestracji SMS do Poradni Stomatologicznej Komercyjnej.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-19

  Jak działają szczepionki?

  Po zaszczepieniu nasz układ immunologiczny tworzy przeciwciała, zwalczające danego wirusa lub bakterię. Zmodyfikowane wirusy/bakterie nie powodują stanów chorobowych, tylko uczą układ immunologiczny co robić w razie ataku prawdziwej choroby. Organizm zapamiętuje takiego intruza i w razie ataku realnego wirusa/bakterii odpowiednie przeciwciała szybko niszczą "najeźdźcę". Warto dodać, że niektóre choroby wymagają szczepień dodatkowych bądź przypominających, aby utrzymać długotrwałą ochronę.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-15

  Ginekolog

  Zapraszamy do Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Centrum Medycznym Eskulap

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-13

  Kim jest nasza pani psycholog i w czym może ci pomóc?

  Mgr Julia Hodurek to absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia. Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Uniwersyteckiego, w Domu Pomocy Społecznej oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-12

  Rejestracja online

  Udostępniamy możliwość rejestracji online do poradni specjalistycznych. Terminarz dostępny jest pod czerwonym przyciskiem u góry strony.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-11

  Czyste zęby, zdrowe zęby

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu zabiegów higienizacji zębów w naszej poradni stomatologicznej. Od kwietnia realizujemy zabiegi skalingu (usuwania kamienia nazębnego), piaskowania, polerowania oraz fluoryzacji.

  Zobacz więcej »