Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online

Aktualności

Bądź na bieżąco.


 • Badania osteoporozy

  24.04.2017 odbyły się w NZOZ Eskulap badania w kierunku wykrywania osteoporozy, choroby charakteryzującej się postępującym ubytkiem masy kostnej, osłabieniem struktury przestrzennej kości oraz zwiększoną podatnością na złamania.

  Zobacz więcej »

 • Nocna i świąteczna opieka zdrowotna - nowe zasady

  Szanowni Pacjenci, od 1 paźdzernika 2017 wchodzą w życie nowe zasady korzystania z nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. W razie nagłego zachorowania, mogą Państwo wybrać dowolną placówkę medyczną która prowadzi Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną.

  Zobacz więcej »

 • Zaszczep swoje dziecko!

  Jest XXI wiek, żyjemy w bardzo nowoczesnym dynamicznym świecie i czy potrzebna jest nam ochrona przed chorobami zakaźnymi? Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK!

  Zobacz więcej »

 • Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

  Personel NZOZ Eskulap popiera protest lekarzy rezydentów

  Zobacz więcej »

 • Nasze szczepionki

  Szanowni Pacjenci, informujemy wszystkie osoby zainteresowane szczepieniami w naszej placówce, że dokładamy wszelkich starań względem należytego przechowywania szczepionek.

  Zobacz więcej »

 • Masaż tkanek głębokich

  Masaż tkanek głębokich to jedna z najskuteczniejszych form masażu leczniczego. Ma na celu przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni w głębszych warstwach ciała, a przez to poprawę ruchomości i gibkości tkanek. Wykonywany jest delikatnie, powoli i precyzyjnie, z siłą nacisku dobieraną indywidualnie do potrzeb wybranej partii ciała, wbrew częstemu błędnemu skojarzeniu z przeżyciem bolesnym.

  Zobacz więcej »