Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-07-08

  Nowa stomatolog

  Szanowni Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że od 19 lipca rozpoczynamy współpracę z nową stomatolog -lek. dent. Natalią Nieciak. Zapraszamy do rejestracji!

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-07

  Ćwiczenia izometryczne

  Ćwiczenia izometryczne to rodzaj ćwiczeń wzmacniających. Polegają one na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Można je wykonywać zarówno z obciążeniem, jak i bez, w każdym miejscu i w dowolnej chwili – nie trzeba specjalnego sprzętu ani dużej przestrzeni. Nie jest najważniejsza ilość powtórzeń czy sam czas trwania ćwiczeń, ale technika wykonywania.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-03

  Psycholog

  Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z psycholog Julią Hodurek. Zajmuje się pacjentami w różnym wieku, także dziećmi i młodzieżą, z zaburzeniami nastroju, lękowymi, nerwicowymi, związanymi ze stresem oraz postrzeganiem siebie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-07-02

  Nowy pediatra w Eskulapie

  Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że do grona naszego personelu medycznego dołączyła lek. med. Karolina Banach - pediatra.

  Zobacz więcej »
 • 2021-06-26

  Pragniesz szczupłej sylwetki? Przyjdź do naszego dietetyka

  Zadbaj o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. Nasz dietetyk mgr inż. Maciej Wielgosz dostosuje dietę do pokarmów, jakie lubisz i pór, w jakich zazwyczaj jesz posiłki. Może też zaproponować wiele przepisów na smaczne i sycące potrawy. Sprawdź, ile kilogramów się pozbędziesz, efekty mogą Cię mile zaskoczyć.

  Zobacz więcej »
 • 2021-06-25

  1 rzecz, którą musisz mieć podczas upałów!

  Ta rzecz to woda. Gazowana, niegazowana, filtrowana czy prosto z kranu. Odpowiednie nawodnienie ma kolosalne znaczenie dla naszych organizmów, zwłaszcza podczas upałów. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką butelkę bądź szklankę z wodą, aby nieustannie jej sobie dostarczać. A jeśli macie problem z piciem odpowiedniej ilości wody - w tym poście podajemy kilka trików, które to ułatwią.

  Zobacz więcej »