Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2020-08-21

  Neurolog

  Informujemy, że 02.09.2020 r. będzie w naszym centrum medycznym przyjmował odpłatnie neurolog lek. med. Paweł Wrona. Zachęcamy korzystania z jego wiedzy i doświadczenia.

  Zobacz więcej »
 • 2020-08-21

  Stomatolog - nowe terminy

  Szanowni Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że od 25 sierpnia rozpoczyna pracę w Centrum Medycznym Eskulap lek. stom. Robert Węcel.

  Zobacz więcej »
 • 2020-08-11

  Dezynfekcja rąk

  Drodzy Pacjenci, w trosce o Wasze bezpieczeństwo ustawiliśmy przy wejściu do naszej placówki dozownik z płynem do dezynfekcji, który otrzymaliśmy od Ministerstwa Zdrowia. Zachęcamy do korzystania!

  Zobacz więcej »
 • 2020-08-05

  Treningi dobre, a efektów brak? Wiemy, co może być przyczyną

  Ciężko trenujesz według dobrego planu, jednak wciąż wyniki nie są satysfakcjonujące, a zamiast się rozwijać stoisz w miejscu lub wręcz się cofasz? Przeczytaj ten post i sprawdź, co być może robisz nie tak.

  Zobacz więcej »
 • 2020-08-04

  Zadbaj o zęby

  Statystyki pokazują, że ponad 70% osób w Polsce ma problemy z zębami. Większość z nas wybiera się do dentysty dopiero w momencie, gdy już nie wytrzymuje bólu. Tymczasem próchnica jest bardzo niebezpieczna i prowadzi do wielu chorób, nawet jeżeli ząb jeszcze nie boli. Nieleczona może skutkować nie tylko utratą zębów, ale też stanami zapalnymi w obrębie całego organizmu. Nie zwlekaj. Umów się do dentysty.

  Zobacz więcej »
 • 2020-08-03

  Wirtualny grafik

  Serdecznie zapraszamy do korzystania z wirtualnego grafiku pracy naszych lekarzy. Jest on wyświetlany na monitorach w przychodni oraz dostępny w zakładce na górze strony.

  Zobacz więcej »