Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-05-04

  Pulmonolog

  Przypominamy, że w naszym centrum medycznym przyjmuje pulmonolog.

  Zobacz więcej »
 • 2022-04-30

  Jak pić, aby potem nie cierpieć?

  Jest majówka, zamierzasz pić alkohol, a obawiasz się kaca? Najprostsze rozwiązanie, to oczywiście w ogóle nie pić, do czego serdecznie namawiamy, jednak wiadomo jak jest.

  Zobacz więcej »
 • 2022-04-28

  Masaż klasyczny

  Masaż klasyczny kręgosłupa szybko złagodzi ból pleców. Prawda o tym, że potrafi on zdziałać cuda, została rozsławiona przez Hipokratesa już w V wieku p.n.e. Ponieważ masaż jest świetną metodą rehabilitacji, przeżywa dziś prawdziwy renesans. Na czym polega jego lecznicza moc?

  Zobacz więcej »
 • 2022-04-27

  RZS

  Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) to przewlekła choroba zapalna, która atakuje stawy i narządy. Do najczęstszych objawów nalezą ból, drętwienie i obrzęk stawów dłoni i stóp.

  Zobacz więcej »
 • 2022-04-25

  Ginekolog w Eskulapie

  Przypominamy, że w naszym centrum medycznym działa poradnia ginekologiczno-położnicza.

  Zobacz więcej »
 • 2022-04-20

  Krioterapia

  Krioterapia to leczenie różnego rodzaju dolegliwości za pomocą niskiej temperatury. Może ona być ogólna – w kriokomorze – bądź miejscowa. Leczenie zimnem jest wysoce skuteczne przy bólach różnego pochodzenia. Krioterapia miejscowa to popularna forma fizykoterapii, polegająca na ochłodzeniu wyznaczonego miejsca na ciele za pomocą specjalnej dyszy, przypominającej nieco rurę od odkurzacza. Dolegliwości bólowe są odczuwalnie łagodniejsze już po kilku minutach od rozpoczęcia zabiegu.

  Zobacz więcej »