Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-11-04

  Dostępność Plus

  Drodzy Pacjenci! Z radością informujemy Państwa że nasza placówka dołączyła do programu Dostępność Plus. Celem programu Dostępność Plus jest zapewnienie swobodnego dostępu do dóbr, usług oraz możliwości udziału w życiu społecznym i publicznym osób o szczególnych potrzebach.

  Zobacz więcej »
 • 2022-10-15

  Pierwsza wizyta u ginekologa

  Choć ginekolog to lekarz jak każdy inny, konsultacje u niego nierzadko wiążą się z dużym stresem, zwłaszcza jeżeli jest to pierwsza wizyta. Każdy jednak wie, a przynajmniej powinien wiedzieć, że regularne badania i profilaktyka są bardzo ważne. Wysoka śmiertelność raka szyjki macicy i raka piersi wynika właśnie z ich późnej wykrywalności. Dlatego warto, mimo nerwów, regularnie odbywać wizyty i wykonywać badania.

  Zobacz więcej »
 • 2022-10-13

  Bezpłatne badania mammograficzne i badania tarczycy

  Zapraszamy serdecznie Mieszkanki Powiatu Krakowskiego do wykonania bezpłatnych badań przesiewowych w ramach realizacji prowadzonych przez naszą placówkę bezpłatnych projektów.

  Zobacz więcej »
 • 2022-10-10

  Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

  10 października to Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji przypominamy, że zdrowie psychiczne jest równie istotne jak zdrowie fizyczne. O oba z nich należy się troszczyć.

  Zobacz więcej »
 • 2022-10-04

  Szczepienia

  Szczepienie preparatem Comirnaty™ Original/Omicron BA.1 firmy Pfizer. Terminy: 13 17.10.2022 w godzinach popołudniowych.

  Zobacz więcej »
 • 2022-10-04

  Szczepienia przeciwko grypie

  Drodzy pacjenci, informujemy, że nasza placówka jest zgłoszona do programu profilaktycznych szczepień przeciw grypie.

  Zobacz więcej »