Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2022-09-06

  Eskulap zatrudni pielęgniarkę POZ

  NZOZ Eskulap sp. z o.o. zatrudni do pracy: pielęgniarkę POZ. Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w wersji elektronicznej na adres: nzoz.iwanowice@op.pl lub osobiście w Przychodni. Warunek konieczny: ukończony kurs szczepień ochronnych.

  Zobacz więcej »
 • 2022-09-06

  Eskulap zatrudni pielęgniarkę środowiskową

  NZOZ Eskulap Sp. z o.o. zatrudni do pracy: pielęgniarkę środowiskową. Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w wersji elektronicznej na adres: nzoz.iwanowice@op.pl lub osobiście w Przychodni.

  Zobacz więcej »
 • 2022-08-30

  Nowy unit stomatologiczny

  Z przyjemnością informujemy o wyposażeniu naszej Poradni Stomatologicznej w nowoczesny unit stomatologiczny Diplomat. Przypominamy także, że dysponujemy nowoczesnym, punktowym RTG stomatologicznym, co daje nam możliwość świadczenia usług na wysokim poziomie.

  Zobacz więcej »
 • 2022-08-23

  RZS

  Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) to przewlekła choroba zapalna, która atakuje stawy i narządy. Do najczęstszych objawów nalezą ból, drętwienie i obrzęk stawów dłoni i stóp.

  Zobacz więcej »
 • 2022-07-30

  Informacja o narażeniu

  Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i na środowisko.

  Zobacz więcej »
 • 2022-07-13

  Osteoporoza

  Informujemy, że w poniedziałek (18.07) w godzinach 9-17 na parkingu naszej przychodni będzie można wykonać bezpłatne badanie w kierunku osteoporozy.

  Zobacz więcej »