Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online

Aktualności

Bądź na bieżąco.


 • Opieka zdrowotna w szkole

  NFZ przypomina o opiece zdrowotnej w szkole. Profilaktyczna opieka zdrowotna nad dziećmi i młodzieżą. Profilaktyczną opiekę nad dziećmi i młodzieżą w szkole sprawuje pielęgniarka środowiska nauczania i wychowania lub higienistka szkolna zwykle w gabinecie profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej – znajdującym się na terenie szkoły.

  Zobacz więcej »

 • Informacja dla Pacjentów

  Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że lek. med. Joanna Pawlik z dniem 05.01.2016 r. zakończyła wykonywanie świadczeń medycznych w przychodniach w Iwanowicach i Maszkowie i będzie je dalej wykonywać w innym podmiocie.

  Zobacz więcej »

 • Higienizacja dla wszystkich

  Z myślą o potrzebach naszych pacjentów NZOZ „ Eskulap” Sp. z o.o. zaprasza wszystkie osoby chętne na bezpłatną higienizację.

  Zobacz więcej »

 • Informacja o deklaracjach

  Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że wszystkie osoby, które w ostatnim czasie złożyły deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki w innym podmiocie medycznym, utraciły prawo do bezpłatnych świadczeń udzielanych przez NZOZ Eskulap w Iwanowicach i Maszkowie.

  Zobacz więcej »

 • Profilaktyka pneumokokowa w NZOZ Eskulap Iwanowice Dworskie 68

  Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce jest programem realizowanym przez Powiat Krakowski. NZOZ „Eskulap” sp. z o.o. jako podmiot leczniczy został wybrany do realizacji tego programu. „Celem realizacji programu jest poprawa stanu zdrowia dzieci zameldowanych na terenie powiatu krakowskiego poprzez prowadzenie skutecznych szczepień przeciwko pneumokokom”.

  Zobacz więcej »

 • Bezpłatne leki dla Seniorów 75+

  Od 1 września 2016 roku z bezpłatnych leków, które znajdują się w wykazie mogą korzystać wszyscy pacjenci, którzy ukończyli 75 rok życia. Leki wypisywane są na dotychczasowych wzorach recept, natomiast, aby otrzymać dany lek bezpłatnie lekarz podstawowej opieki bądź pielęgniarka wpisują w polu „kod uprawnień dodatkowych” literę S. Jednocześnie informujemy, że Seniorzy mogą otrzymać dany lek bezpłatnie, w dotychczas refundowanych wskazaniach ( jeśli pacjent do tej pory otrzymywał dany lek ze zniżką ryczałtową, 30%, bądź 50%).

  Zobacz więcej »