Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2019-06-01

  Ortopeda

  W naszej przychodni przyjmuje lekarz ortopeda Michał Budziakowski. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem wszelkich chorób oraz urazów związanych z narządami ruchu, a w szczególności urazów układu kostno–mięśniowo–stawowego.

  Zobacz więcej »
 • 2019-06-01

  Terapia punktów spustowych

  Terapia punktów spustowych to technika fizjoterapii, w której wykorzystuje się różne formy nacisku i ruchu w różnych kierunkach. Punkty spustowe to wrażliwe miejsca, które dotknęły dolegliwości bólowe. Wyróżniamy punkty aktywne – takie, które wywołują ból podczas każdego ruchu – oraz ukryte – takie, które bolą dopiero po dotknięciu. Mogą one oddziaływać nawet na miejsca od nich odległe, promieniując lub wywołując napięcie mięśniowe.

  Zobacz więcej »

 • Internet dla pacjetntów

  Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy o udostępnieniu w naszych przychodniach darmowego Internetu bezprzewodowego. Zapraszamy do korzystania!

  Zobacz więcej »

 • Opieka nocna i całodobowa

  Wykaz placówek i komunikaty: http://www.nfz-krakow.pl/index.php?site=art&idd=0&ida=684

  Zobacz więcej »

 • Pakiet onkologiczny w Iwanowicach

  Wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szanse wyleczenia. W związku z tym – z myślą o pacjentach, czyli o Was – powstała szybka terapia onkologiczna, która zaczęła obowiązywać 1 stycznia 2015 r.

  Zobacz więcej »

 • QuikRead go - nowe urządzenie do szybkiej diagnostyki

  Centrum Medyczne ESKULAP zakupiło do gabinetu lekarza pediatry, fotometr QuikRead go – nowoczesne, w pełni automatyczne urządzenie do oznaczania białka C-reaktywnego.

  Zobacz więcej »