Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-08-25

  Masaż relaksacyjny

  Masaż relaksacyjny staje się coraz bardziej popularnym sposobem na wyciszenie, pozbycie się napięcia oraz uspokojenie myśli. Nie jest to niczym dziwnym w czasach ciągłej gonitwy za obowiązkami i braku czasu dla siebie. Ten rodzaj masażu pozwala uporać się z nadpobudliwością, poczuciem braku energii i długotrwałym stresem. Nie ma tu miejsca na gwałtowne, energiczne ruchy. Zamiast nich jest powolne, spokojne głaskanie, ugniatanie i rozcieranie ciała, mające na celu usunięcie napięcia mięśniowego i nerwowego.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-24

  Zapraszamy do dentysty

  Zapraszamy do naszej poradni stomatologicznej dorosłych i dzieci

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-21

  Wolne miejsca na szczepionkę Pfizera

  Informujemy, że w naszym punkcie szczepień przeciw COVID-19 w Iwanowicach wciąż mamy wolne miejsca na szczepienie Pfizerem.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-19

  Jak pić, aby potem nie cierpieć?

  Każda pijąca osoba przynajmniej raz zastanawiała się – jak pić, aby następnego dnia nie obudzić się z bólem głowy, nudnościami i niechęcią do życia. W tym poście przedstawiamy wskazówki, które pozwolą zminimalizować ryzyko kaca po zakrapianej imprezie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-19

  Szczepienie w Zalesiu

  Zapraszamy na Piknik Rodzinny "Pożegnanie lata", który odbędzie się w najbliższą sobotę (21.08.2021 r.) na terenie OSP w Zalesiu. Będzie możliwość zaszczepienia się tam preparatem Pfizer lub jednodawkowym Johnson & Johnson. Nie trzeba się wcześniej rejestrować ani zapisywać!

  Zobacz więcej »
 • 2021-08-12

  Dzień zdrowia w Iwanowicach Dworskich

  Zachęcamy mieszkanki powiatu krakowskiego do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych! Szczegóły w poście.

  Zobacz więcej »