Certyfikaty
Certyfikat List gratulacyjny Maszków NZOZ Eskulap 900
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-11-23

  Szybki test antygenowy

  Jeżeli ktoś spośród naszych pacjentów podejrzewa u siebie infekcję covid, może wykonać na miejscu szybki test antygenowy. W celu umówienia się na badanie niezbędny jest kontakt telefoniczny.

  Zobacz więcej »
 • 2021-11-22

  Pragniesz szczupłej sylwetki? Przyjdź do naszego dietetyka

  Zadbaj o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. Nasz dietetyk mgr inż. Maciej Wielgosz dostosuje dietę do pokarmów, jakie lubisz i pór, w jakich zazwyczaj jesz posiłki. Może też zaproponować wiele przepisów na smaczne i sycące potrawy. Sprawdź, ile kilogramów się pozbędziesz, efekty mogą Cię mile zaskoczyć.

  Zobacz więcej »
 • 2021-11-18

  Szczepienie przeciwko grypie

  Planujesz ciążę? A może już spodziewasz się dziecka lub niedawno urodziłaś? Pamiętaj, każdy moment jest dobry, aby zadbać o siebie i swoje dziecko, szczepiąc się przeciwko grypie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-11-17

  Higienizacja zębów

  Przypominamy o uruchomieniu zabiegów higienizacji zębów w naszej poradni stomatologicznej. Realizujemy zabiegi skalingu (usuwania kamienia nazębnego), piaskowania, polerowania oraz fluoryzacji.

  Zobacz więcej »
 • 2021-11-16

  Ćwiczenia czynne z oporem

  Ćwiczenia czynne z oporem to ćwiczenia wykonywane samodzielnie przez pacjenta, z zastosowaniem dodatkowego zewnętrznego oporu. Najczęściej stosowany jest system bloczkowo-ciężarkowy lub gumowe taśmy, ze względu na łatwość ich montowania i regulacji siły oporu, mogą to być również ręce terapeuty lub nawet zdrowa kończyna samego pacjenta.

  Zobacz więcej »
 • 2021-11-12

  Szczepionki przeciwko grypie

  Drodzy Pacjenci, informujemy, że wciąż posiadamy szczepionki przeciwko grypie.

  Zobacz więcej »