Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-02-06

  Eskulap zatrudni kardiologa

  Centrum Medyczne Eskulap w Iwanowicach Dworskich poszukuje lekarza kardiologa do poradni komercyjnej. Oferujemy pracę w komfortowej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-29

  Szczepienia przeciw COVID-19 są bezpłatne

  Szanowni Pacjenci, informujemy, że szczepienia przeciw COVID-19 są całkowicie bezpłatne, jak również cały proces rejestracji na nie jest darmowy. Informujemy, że wszelkie informacje dotyczące odpłatności za szczepienia mogą być próbą wyłudzenia.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-27

  Pobieranie materiału do badań

  Informujemy, że ze względu na szczepienia przeciwko Covid-19 do końca marca pobieranie materiału do badań w piątki odbywać się będzie w godzinach 7:30-9:00. Po godzinie 9 nie będzie możliwe. Środy pozostają bez zmian, pobieranie materiału odbywa się w godzinach 7:30-10:30.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-26

  Szczepienie na Covid-19

  Drodzy Pacjenci, rozpoczęliśmy szczepienia w naszej placówce. To ogromny krok w stronę powrotu do normalności, do spotkań z rodziną i znajomymi, do swobodnych wyjść w miejsca publiczne, bez obaw przed zakażeniem. Koronawirus sparaliżował dużą część naszego życia, wiele nam utrudnił, wiele osób nam zabrał. Nadeszła pora, abyśmy w końcu od niego odetchnęli. Przed nami wciąż długa droga, jednak najważniejsze już za nami - wykonaliśmy pierwszy krok.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-20

  Szczepienia na grypę

  Informujemy, że posiadamy jeszcze 18 dawek, darmowych szczepionek na grypę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

  Zobacz więcej »
 • 2021-01-16

  Szczepienie na Covid-19

  Drodzy Pacjenci, jak zapewne wiecie, ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko Covid. Obie nasze placówki – w Iwanowicach oraz w Maszkowie – zostały wytypowane do udziału w akcji. Od wczoraj rejestrujemy osoby z grupy wiekowej 80+, w nadchodzący piątek rozpoczniemy zapisywanie osób w wieku 70+. Mamy świadomość, że niektórzy obawiają się przyjęcia szczepionki, dlatego zawsze służymy pomocą i informacjami. W tym poście postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania.

  Zobacz więcej »