Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-03-22

  Prądy TENS

  Prądy TENS to nieinwazyjna i niefarmakologiczna, a co za tym idzie nie mająca żadnych skutków ubocznych, terapia przeciwbólowa. Jej podstawowym założeniem jest pobudzenie nerwów czuciowych impulsami elektrycznymi, aby zahamować przewodzenie pobudzeń bólowych i stymulować wydzielanie naturalnych substancji przeciwbólowych – opioidów endogennych. Mimo że pomysł oddziaływania na ciało impulsami elektrycznymi może przerażać, jest to metoda bezbolesna – pacjent odczuwa jedynie lekkie mrowienie i delikatne wibracje mięśni.

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-17

  Przyjmujemy deklaracje przez Internet

  Szanowni Państwo, informujemy, że przyjmujemy deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej za pośrednictwem portalu pacjent.gov.pl

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-15

  Ginekolog

  Zapraszamy do Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Centrum Medyczny Eskulap

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-13

  Co osiągnęliśmy?

  Budynki, w których mieści się Centrum Medyczne Eskulap mają swoje lata, dlatego przeprowadziliśmy różnego rodzaju modernizacje i remonty aby zapewnić najwyższy, możliwy komfort leczenia naszym Pacjentom. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt, potrzebny w szybkiej diagnostyce jak i leczeniu przewlekłym. Nieustannie się doskonalimy.

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-10

  Mięso w diecie

  Dieta bezmięsna staje się coraz bardziej popularna. Kierując się względami zdrowotnymi, etycznymi czy ekologicznymi, kolejne osoby ograniczają spożycie mięsa bądź rezygnują z niego całkiem. Nierzadko także i z innych produktów odzwierzęcych. Często przy tym słyszą "a niedobory?" albo "skąd weźmiesz białko?". A o odpowiednią podaż wartości odżywczych należy dbać przy każdej diecie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-05

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Dla poprawy jakości świadczonych usług oraz dla podniesienia komfortu korzystania z naszej placówki, nieustannie modernizujemy się oraz angażujemy nowych pracowników. Zatrudniamy młodych, energicznych medyków dla których dobry stan zdrowia Pacjenta jest priorytetem.

  Zobacz więcej »