Certyfikaty
akredytacja iso
Rejestracja
Rejestracja online
Szczepienia COVID
Szczepienia COVID

Aktualności

Bądź na bieżąco.

 • 2021-03-31

  Podziękowania od Wojewody Małopolskiego

  Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że nasza praca jako punktu szczepień przeciw COVID-19 została doceniona przez Wojewodę Małopolskiego Łukasza Kmitę.

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-30

  Skrócone godziny pracy placówki w Maszkowie

  Szanowni Państwo, informujemy o zmienionych godzinach pracy naszej placówki rehabilitacyjnej w Maszkowie.

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-29

  1000 szczepień w Eskulapie

  Szanowni Państwo, z informujemy, że wykonaliśmy już 1000 szczepień przeciw COVID-19

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-27

  Pierwsza wizyta u dentysty

  Wizyta u dentysty to prawdziwe wyzwanie i dla dziecka, i dla rodziców. Nie musi być koszmarem. Wystarczy, że badania kontrolne zębów zaczniecie odpowiednio wcześniej i właściwie przygotujecie dziecko do wizyty u dentysty.

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-25

  Masaż relaksacyjny

  Masaż relaksacyjny staje się coraz bardziej popularnym sposobem na wyciszenie, pozbycie się napięcia oraz uspokojenie myśli. Nie jest to niczym dziwnym w czasach ciągłej gonitwy za obowiązkami i braku czasu dla siebie. Ten rodzaj masażu pozwala uporać się z nadpobudliwością, poczuciem braku energii i długotrwałym stresem. Nie ma tu miejsca na gwałtowne, energiczne ruchy. Zamiast nich jest powolne, spokojne głaskanie, ugniatanie i rozcieranie ciała, mające na celu usunięcie napięcia mięśniowego i nerwowego.

  Zobacz więcej »
 • 2021-03-23

  Terapia ultradźwiękowa

  Terapia ultradźwiękowa pierwszy raz została zastosowana w 1938 roku w leczeniu rwy kulszowej. Aktualnie jest jedną z najlepiej zbadanych i najbardziej rozpowszechnionych metod fizykoterapii. Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości drgań wyższej niż zakres naszej słyszalności. Dzięki tym drganiom tkanki doznają mikromasażu. Ponadto poprawia się ukrwienie i utlenienie oraz pojawia się efekt rozgrzewający. Jest to zabieg bezbolesny. Regularnie stosowane ultradźwięki zmniejszają ból, łagodzą stany zapalne, rozluźniają mięśnie i mogą przyspieszać gojenie się ran, pobudzając tkanki do regeneracji.

  Zobacz więcej »