Poradnia Zdrowia Psychicznego i Psychologiczna a koronawirus

Ważna informacja!

W trosce o naszych Pacjentów z Poradni Psychologicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego NZOZ „Eskulap” pragnie poinformować, że stworzyliśmy możliwość kontynuowania swoich terapii za pośrednictwem systemów teleinformatycznych od przyszłego tygodnia. Wiemy, jak ciężka jest sytuacja związana z epidemią COVID-19, zwłaszcza dla osób, które musiały przerwać terapię i możliwe, że nasiliły im się objawy. Dlatego pracownicy NZOZ „Eskulap” dołożą wszelkich starań, aby pacjenci, którzy potrzebują pomocy, ją otrzymali.

Mgr Agnieszka Wojtaszek jest do Państwa dyspozycji za pomocą komunikatora Skype we wtorki oraz czwartki od 9:00 do 15:00, login: Agnieszka Wojtaszek.

Pacjenci mgr Hanny Sukiennik oraz Moniki Bargiel-Dygi proszeni są o zgłoszenie telefoniczne do Poradni chęci kontynuowania terapii, wtedy Panie Psycholog oddzwonią do Państwa.

Wszystkie porady lekarskie w Poradni Zdrowia Psychicznego będą odbywały się za pomocą systemów teleinformatycznych. Proszę nie przychodzić do Przychodni, tylko oczekiwać kontaktu od lekarza.