Wizyty w formie teleporad

Szanowni Pacjenci!

W związku z wciąż panującą epidemią koronawirusa informujemy, że od 26.08.2020 r. w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej wizyty będą realizowane w formie teleporad.

W uzasadnionych i/lub nagłych przypadkach, jak bóle klatki piersiowej, bóle brzucha, wysokie ciśnienie, biegunki, wymioty itd., zostaną Państwo przyjęci w przychodni. W innych przypadkach, jeżeli zajdzie taka konieczność, będą Państwo umawiani na wizyty w placówce po telekonsultacji z lekarzem.

Nadal realizowane będą szczepienia ochronne dzieci. Obowiązuje rejestracja na godziny i wejście drzwiami bocznymi.

Pacjenci zarejestrowani do poradni specjalistycznych również będą przyjmowani na miejscu, o wyznaczonych porach będą pojedynczo wpuszczani do budynku.

Pobieranie materiału do badań będzie odbywać się normalnie (w środy 7:30-10:30 oraz piątki 8-9). Obowiązuje kolejność przyjścia. W tym przypadku również Pacjenci będą wpuszczani do budynku pojedynczo.

Zamówienia na recepty można składać w formie elektronicznej za pomocą formularza na naszej stronie internetowej lub pozostawiać w skrzynce podawczej przed wejściem głównym do budynku. Przypominamy, że na realizację recept mamy minimum 2 dni robocze. Zachęcamy do zamawiania leków z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wciąż obowiązuje nakaz noszenia maseczek, dodatkowo przy wejściu zapewniamy możliwość dezynfekcji rąk.

Wszystkie zmiany wprowadzamy w trosce o zdrowie Pacjentów oraz naszych pracowników.