lekarze
/12/ 388 43 99
/12/ 387 40 95
+48 662 229 123
Strona główna separator Aktualności

Aktualności

Ćwiczenia izometryczne

Ćwiczenia izometryczne to rodzaj ćwiczeń wzmacniających. Polegają one na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Można je wykonywać zarówno z obciążeniem, jak i bez, w każdym miejscu i w dowolnej chwili – nie trzeba specjalnego sprzętu ani dużej przestrzeni. 
Serdecznie zapraszamy: Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

Boli? Potraktujemy ból naszym laserem wysokoenergetycznym

Lasery wysokoenergetyczne to urządzenia coraz powszechniej wykorzystywane w renomowanych klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Doskonale nadają się do leczenia stanów chorobowych głęboko położonych mięśni, ścięgien i więzadeł. Wywoływane efekty fotochemiczne, fotomechaniczne i fototermiczne wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz poprawiają natlenienie i odżywienie tkanek.
Serdecznie zapraszamy: Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

Nasze szczepionki

Szanowni Pacjenci,
informujemy wszysystkie osoby zanteresowane szczepieniami w naszej placówce, że dokładamy wszelkich starań względem zależytego przechowiwania szczepionek, a w szczególności:
1. NZOZ Eskulap przechowuje szczepionki w specjalnej chłodziarce farmaceutycznej, zapewnia ona utrzymanie ciągu chłodniczego (temperatury w zakresie od 2°C do 8°C).
2. Chłodziarka wyposażona jest w automatyczny system monitorowania temperatury.
3. Dodatkowo posiadamy system ostrzegania GSM, który w razie awarii lub braku zasilania elektrycznego zgłasza zaistniałą sytuacje do pracowników placówki, którzy podejmują odpowiednie działania według ustalonych procedur.
4. W razie całkowitego braku zasilania energią elektryczną, posiadamy agregat prądotwórczy, dzięki niemu jesteśmy niezależni energetycznie i chłodziarka może pracować w czasie braku zasilania z sieci elektrycznej. 
więcej »

Ortodonta w NZOZ Eskulap

Z przyjemnością informujemy, że w NZOZ Eskulap rozpoczyna pracę Pani Jadwiga Chodacka, lekarz stomatolog ze specjalizacją ortodontyczną. Zajmować się będzie profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem wad zębowych i zgryzowych za pomocą aparatów ruchomych. Oferujemy możliwość wykonania aparatu ortodontycznego na miejscu.
więcej »

Zapraszamy na rehabilitację do przychodni w Maszkowie

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług rahabilitacyjnych, udzielanych w naszej przychodni w Maszkowie. Oferujemy szeroki zakres zabiegów w przystępnych cenach oraz krótkie terminy.

Cennik usług TUTAJ
  •  
  •  
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00
Rejestracja pod numerem: /12/ 388-45-12
więcej »

Mikołajki w NZOZ Eskulap

6 grudnia odwiedziły nas Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Iwanowicach. Dzieciaki odwiedziły gabinet stomatologiczny i otrzymały drobne upominki. Spotkały się z lekarką pediatrą która wręczyła im „coś słodkiego” oraz pielęgniarkami, które chętnie i barwnie opowiedziały o swojej pracy. Dzieciom oraz Paniom z Przedszkola dziękujemy za odwiedziny.
więcej »

«1...45678910...16»

na skróty

Eskulap24 - logo

Kontakt

Iwanowice Dworskie 68, 32-095 Iwanowice
tel. /12/ 388 43 99 lub /12/ 387 40 95
lub 662-229-123
e-mail: nzoz.iwanowice@op.pl