lekarze
/12/ 388 43 99
/12/ 387 40 95
+48 662 229 123
Strona główna separator Aktualności

Aktualności

Logopeda zaprasza

Poradnia Logopedyczna w NZOZ Eskulap zaprasza na bezpłatną diagnozę i terapię logopedyczną. Gabinet oferuje: diagnozę i  terapię logopedyczną obejmującą, niwelowanie wad wymowy, usprawnianie aparatu artykulacyjnego, pracę z dziećmi jąkającymi się, pracę z dziećmi niedosłyszącymi, pracę z dziećmi z zespołami genetycznymi, pracę z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, pracę z dziećmi z dysleksją, dysgrafią, dysortografią, zajęcia ogólnorozwojowe przygotowujące do podjęcia nauki w szkole.
więcej »

Biofilm - profesjonalne zabiegi higienizacji

Kamień nazębny jest dużo twardszy niż płytka nazębna dlatego też nie może zostać usunięty przy użyciu szczoteczki i pasty do zębów. W takim przypadku niezbędna jest wizyta u higienistki. W zależności od indywidualnych predyspozycji i potrzeb higienizacja jamy ustnej powinna być wykonywana regularnie co 6 do 12 miesięcy. Do czego może doprowadzić kamień nazębny? Mimo prawidłowej dbałości o higienę jamy ustnej sukcesywnie narastający kamień nazębny oraz inne osady mogą powodować m.in.: krwawienie z dziąseł podczas mycia zębów, zaczerwienie i obrzęk dziąseł oraz ich bolesność, nieprzyjemny zapach z ust, ubytki próchnicowe, parodontoza (rozchwianie zębów).
więcej »

Kandydatka do rady powiatu z NZOZ Eskulap

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że kandydatkami do rady powiatu krakowskiego zostały związane z NZOZ Eskulap Panie Barbara Hanarz i Edyta Stojewska. Zapraszamy do zapoznania się z ich programami.
więcej »

Teresa Walczak-Czuba w Hipokratesie Małopolskim 2018

Hipokrates Małopolski to plebiscyt wyłaniający najlepszych pracowników służby zdrowia i farmacji. Mamy przyjemność ogłosić, że, bierze w nim udział lek. med. Teresa Walczak-Czuba pediatra i lekarz rodziny NZOZ Eskulap sp. z o.o. Aby poprzeć starania o jak najlepsze miejsce w plebiscycie, prosimy o wysłanie SMS pod nr 72355 o treści HDB.106
Serdecznie dziękujemy!
więcej »

Ćwiczenie czynne z oporem

Ćwiczenie czynne z oporem to ćwiczenia wykonywane samodzielnie przez pacjenta, z zastosowaniem dodatkowego zewnętrznego oporu. Najczęściej stosowany jest system bloczkowo-ciężarkowy lub gumowe taśmy, ze względu na łatwość ich montowania i regulacji siły oporu, mogą to być również ręce terapeuty lub nawet zdrowa kończyna samego pacjenta. 
Krótkie terminy, niskie ceny, zapraszamy! NZOZ Eskulap, Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

Ćwiczenia czynne wspomagane

Ćwiczenia czynne wspomagane polegają na prowadzeniu przez specjalistę ruchu, którego pacjent nie jest w stanie sam w pełni wykonać. W tej formie rehabilitacji zaangażowanie i współpraca między fizjoterapeutą a osobą leczoną są niezwykle ważne. Rehabilitant jednak nie zastępuje całkowicie działania pacjenta, najbardziej oddziałuje na początku i końcu zakresu ruchu, kiedy istnieje potrzeba pomocy w wygenerowaniu opowiedniej siły mięśniowej i bodźca do umożliwienia wykonania ćwiczenia samodzielnie.
Krótkie terminy, niskie ceny, zapraszamy! NZOZ Eskulap, Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

«1...2345678...19»

na skróty

Eskulap24 - logo

Kontakt

Iwanowice Dworskie 68, 32-095 Iwanowice
tel. /12/ 388 43 99 lub /12/ 387 40 95
lub 662-229-123
e-mail: nzoz.iwanowice@op.pl