lekarze
/12/ 388 43 99
/12/ 387 40 95
+48 662 229 123
Strona główna separator Aktualności

Aktualności

Treningi dobre, a efektów brak? Wiemy, co może być przyczyną

Ciężko trenujesz według dobrego planu, jednak wciąż wyniki nie są satysfakcjonujące, a zamiast się rozwijać stoisz w miejscu lub wręcz się cofasz? Przeczytaj ten post i sprawdź, co być może robisz nie tak. więcej »

Rehabilitacja

Szanowni Państwo,
z przyjemnością prezentujemy nowy, rozszerzony zestaw zabiegów rehabilitacyjnych, wśród nich: masaż, kinezyterapia, elektroterapia, światłolecznictwo, magnetoterapia, laseroterapia, krioterapia miejscowa, ćwiczenia specjalne, mobilizacje, terapia punktów spustowych i kinesiology taping. Krótkie terminy, niskie ceny, zapraszamy! Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Ogromne kolejki, oczekiwanie na wizytę nawet do 4 godzin. Pacjenci czekają i tradycyjnie narzekają na ogólny obraz Polskiej Służby Zdrowia. Przepychanki, kto pierwszy, kto był za kimś, komu się należy wejść jako pierwszemu. Ktoś odzywa się że on musi teraz wejść do gabinetu bo mu się spieszy. Dochodzi do utarczek słownych między Pacjentami, a nawet i do stosowania wyrazów powszechnie uznawanych za wulgarne. Chaos, ale taka sytuacja panowała w ogromnej większości placówek takich jak nasza. 

To tylko bardzo krótki zarys historyczny obrazujący jak było. Teraz natomiast przedstawimy Państwu co osiągnęliśmy przez ostatnie lata naszej wytężonej pracy na rzecz naszego Społeczeństwa, poprawy jakości świadczonych usług i dbania o zdrowie Pacjentów z terenu Naszej Gminy.

więcej »

3 badania neurologiczne, o których warto wiedzieć

1. EEG.
2. Rezonans magnetyczny.
3. Tomografia komputerowa.
więcej »

Krioterapia miejscowa

Krioterapia to leczenie różnego rodzaju dolegliwości za pomocą niskiej temperatury. Może ona być ogólna – w kriokomorze – bądź miejscowa. Leczenie zimnem jest wysoce skuteczne przy bólach różnego pochodzenia. Krioterapia miejscowa to popularna forma fizykoterapii, polegająca na ochłodzeniu wyznaczonego miejsca na ciele za pomocą specjalnej dyszy, przypominającej nieco rurę od odkurzacza. Dolegliwości bólowe są odczuwalnie łagodniejsze już po kilku minutach od rozpoczęcia zabiegu.
Krótkie terminy, niskie ceny, zapraszamy! Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

Choroba zwyrodnieniowa stawów

Choroba zwyrodnieniowa stawów to najczęściej spotykana choroba układu ruchu. Głównymi objawami są ból i sztywność stawu, a następnie zniekształcenie jego obrysów i ograniczenie ruchomości. Choroba zwyrodnieniowa znacznie pogorsza jakość życia i prowadzi do niesprawności. Najczęściej atakuje kolana, biodra, kręgosłup, palce rąk i stóp, ale może dotknąć każdego stawu.
więcej »

«123456...23»

na skróty

Eskulap24 - logo

Kontakt

Iwanowice Dworskie 68, 32-095 Iwanowice
tel. /12/ 388 43 99 lub /12/ 387 40 95
lub 662-229-123
e-mail: nzoz.iwanowice@op.pl