lekarze
/12/ 388 43 99
/12/ 387 40 95
+48 662 229 123
Strona główna separator Aktualności

Aktualności

Informacja o deklaracjach

Szanowni Pacjenci,
uprzejmie informujemy, że wszystkie osoby, które w ostatnim czasie złożyły deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki w innym podmiocie medycznym, utraciły prawo do bezpłatnych świadczeń udzielanych przez NZOZ Eskulap w Iwanowicach i Maszkowie.

Wszystkie osoby, które złożyły deklaracje pod wpływem innych lub w wyniku udzielenia im niepełnych bądź nieprawdziwych informacji zapewniamy, że w dowolnym momencie mogą ponownie złożyć deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki w NZOZ Eskulap i zostać objęte bezpłatną opieką medyczną personelu naszych placówek.
więcej »

Telefon do Poradni Stomatologicznej

Z myślą o potrzebach naszych Pacjentów NZOZ Eskulap sp. z o.o. utworzył bezpośredni kontakt telefoniczny tylko dla Poradni Stomatologicznej - 662–229–657. Numer telefonu czynny w godzinach pracy Higienistki Stomatologicznej. Godziny pracy dostępne na stroie: www.eskulap24.eu/grafik.
więcej »

Informacja dla Pacjentów

Szanowni Pacjenci,
uprzejmie informujemy, że lek. med. Joanna Pawlik z dniem 05.01.2016 r. zakończyła wykonywanie świadczeń medycznych w przychodniach w Iwanowicach i Maszkowie i będzie je dalej wykonywać w innym podmiocie. Wszystkie druki medyczne jak recepty, skierowana na badania, skierowania do poradni specjalistycznych, zwolnienia lekarskie i inne, wystawione przez lek. med. Joannę Pawlik z pieczątką NZOZ Eskulap sp. z o.o. w 2016 roku są nieważne i nie będą uznawane przez apteki, podmioty diagnostyczne, poradnie specjalistyczne ani ZUS. Jednocześnie informujemy wszystkich Pacjentów zadeklarowanych dotychczas w NZOZ Eskulap do lek. med. Joanny Pawlik, że nadal pozostają Pacjentami NZOZ Eskulap i mogą korzystać z porad wszystkich naszych lekarzy. Aktualna lista lekarzy przyjmujących w NZOZ Eskulap wraz z godzinami ich pracy znajduje się na stronie: www.eskulap24.eu/grafik.

więcej »

Poszukujemy stomatologów

Eskulap sp. z o.o. poszukuje stomatologów do placówki w Maszkowie 99 (woj. małopolskie). Oferujemy możliwość zatrudnienia w nowoczesnym, w pełni wyposażonym i funkcjonującym już gabinecie stomatologicznym.
 
 
więcej »

Wirtualny grafik

Serdecznie zapraszamy do korzystania z wirtualnego grafiku pracy naszych lekarzy. Jest on wyświetlany na monitorach w przychodni oraz dostępny stronie internetowej: www.eskulap24.eu/grafik więcej »

Wybierz się do dietetyka

Zapraszamy do skorzystania z usług wykwalifikowanego dietetyka - Pani Katarzyny Gaduli.
Zapewniamy:
- konsultację dietetyka,
- analizy spospbu odżywiania,
- leczenie nadwagi i otyłości,
- indywidualne plany żywienia,
- żywienie wspomagające leczenie chorób. więcej »

«1...13141516171819»

na skróty

Eskulap24 - logo

Kontakt

Iwanowice Dworskie 68, 32-095 Iwanowice
tel. /12/ 388 43 99 lub /12/ 387 40 95
lub 662-229-123
e-mail: nzoz.iwanowice@op.pl