lekarze
/12/ 388 43 99
/12/ 387 40 95
+48 662 229 123
Strona główna separator Aktualności

Aktualności

Terapia ultradźwiękowa

Terapia ultradźwiękowa to aktualnie jedna z najlepiej zbadanych i najbardziej rozpowszechnionych metod fizykoterapii. Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości drgań wyższej niż zakres naszej słyszalności. Dzięki tym drganiom tkanki doznają mikromasażu. Ponadto poprawia się ukrwienie i utlenienie oraz pojawia się efekt rozgrzewający. Jest to zabieg bezbolesny. Regularnie stosowane ultradźwięki zmniejszają ból, łagodzą stany zapalne i rozluźniają mięśnie.
Serdecznie zapraszamy: Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich to jedna z najskuteczniejszych form masażu leczniczego. Ma na celu przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni w głębszych warstwach ciała, a przez to poprawę ruchomości i gibkości tkanek. Wykonywany jest delikatnie, powoli i precyzyjnie, z siłą nacisku dobieraną indywidualnie do potrzeb wybranej partii ciała, wbrew częstemu błędnemu skojarzeniu z przeżyciem bolesnym.
Serdecznie zapraszamy: Maszków 99, tel. /12/ 388-45-12
więcej »

Nasze szczepionki

Szanowni Pacjenci,
informujemy wszysystkie osoby zanteresowane szczepieniami w naszej placówce, że dokładamy wszelkich starań względem zależytego przechowiwania szczepionek, a w szczególności:
1. NZOZ Eskulap przechowuje szczepionki w specjalnej chłodziarce farmaceutycznej, zapewnia ona utrzymanie ciągu chłodniczego (temperatury w zakresie od 2°C do 8°C).
2. Chłodziarka wyposażona jest w automatyczny system monitorowania temperatury.
3. Dodatkowo posiadamy system ostrzegania GSM, który w razie awarii lub braku zasilania elektrycznego zgłasza zaistniałą sytuacje do pracowników placówki, którzy podejmują odpowiednie działania według ustalonych procedur.
4. W razie całkowitego braku zasilania energią elektryczną, posiadamy agregat prądotwórczy, dzięki niemu jesteśmy niezależni energetycznie i chłodziarka może pracować w czasie braku zasilania z sieci elektrycznej. 
więcej »

Ortodonta w NZOZ Eskulap

Z przyjemnością informujemy, że w NZOZ Eskulap rozpoczyna pracę Pani Jadwiga Chodacka, lekarz stomatolog ze specjalizacją ortodontyczną. Zajmować się będzie profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem wad zębowych i zgryzowych za pomocą aparatów ruchomych. Oferujemy możliwość wykonania aparatu ortodontycznego na miejscu.
więcej »

Zapraszamy na rehabilitację do przychodni w Maszkowie

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług rahabilitacyjnych, udzielanych w naszej przychodni w Maszkowie. Oferujemy szeroki zakres zabiegów w przystępnych cenach oraz krótkie terminy.

Cennik usług TUTAJ
  •  
  •  
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00
Rejestracja pod numerem: /12/ 388-45-12
więcej »

Mikołajki w NZOZ Eskulap

6 grudnia odwiedziły nas Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Iwanowicach. Dzieciaki odwiedziły gabinet stomatologiczny i otrzymały drobne upominki. Spotkały się z lekarką pediatrą która wręczyła im „coś słodkiego” oraz pielęgniarkami, które chętnie i barwnie opowiedziały o swojej pracy. Dzieciom oraz Paniom z Przedszkola dziękujemy za odwiedziny.
więcej »

«1...11121314151617...22»

na skróty

Eskulap24 - logo

Kontakt

Iwanowice Dworskie 68, 32-095 Iwanowice
tel. /12/ 388 43 99 lub /12/ 387 40 95
lub 662-229-123
e-mail: nzoz.iwanowice@op.pl