lekarze
/12/ 388 43 99
/12/ 387 40 95
+48 662 229 123
Strona główna separator Aktualności

Aktualności

Nasze szczepionki

Szanowni Pacjenci,
informujemy wszysystkie osoby zanteresowane szczepieniami w naszej placówce, że dokładamy wszelkich starań względem zależytego przechowiwania szczepionek, a w szczególności:
1. NZOZ Eskulap przechowuje szczepionki w specjalnej chłodziarce farmaceutycznej, zapewnia ona utrzymanie ciągu chłodniczego (temperatury w zakresie od 2°C do 8°C).
2. Chłodziarka wyposażona jest w automatyczny system monitorowania temperatury.
3. Dodatkowo posiadamy system ostrzegania GSM, który w razie awarii lub braku zasilania elektrycznego zgłasza zaistniałą sytuacje do pracowników placówki, którzy podejmują odpowiednie działania według ustalonych procedur.
4. W razie całkowitego braku zasilania energią elektryczną, posiadamy agregat prądotwórczy, dzięki niemu jesteśmy niezależni energetycznie i chłodziarka może pracować w czasie braku zasilania z sieci elektrycznej. 
więcej »

Ortodonta w NZOZ Eskulap

Z przyjemnością informujemy, że w NZOZ Eskulap rozpoczyna pracę Pani Jadwiga Chodacka, lekarz stomatolog ze specjalizacją ortodontyczną. Zajmować się będzie profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem wad zębowych i zgryzowych za pomocą aparatów ruchomych. Oferujemy możliwość wykonania aparatu ortodontycznego na miejscu.
więcej »

Zapraszamy na rehabilitację do przychodni w Maszkowie

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług rahabilitacyjnych, udzielanych w naszej przychodni w Maszkowie. Oferujemy szeroki zakres zabiegów w przystępnych cenach oraz krótkie terminy.

Cennik usług TUTAJ
  •  
  •  
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00
Rejestracja pod numerem: /12/ 388-45-12
więcej »

Mikołajki w NZOZ Eskulap

6 grudnia odwiedziły nas Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Iwanowicach. Dzieciaki odwiedziły gabinet stomatologiczny i otrzymały drobne upominki. Spotkały się z lekarką pediatrą która wręczyła im „coś słodkiego” oraz pielęgniarkami, które chętnie i barwnie opowiedziały o swojej pracy. Dzieciom oraz Paniom z Przedszkola dziękujemy za odwiedziny.
więcej »

Recepty przez Internet

Szanowni Pacjenci, od 05.12.2017 r. zamówienia na recepty będą realizowane w ciągu 2 dni od daty zgłoszenia zapotrzebowania na leki. Prosimy o składanie zamówień na leki z wyprzedzeniem.
więcej »

Zaszczep swoje dziecko!

Jest XXI wiek, żyjemy w bardzo nowoczesnym dynamicznym świecie i czy potrzebna jest nam ochrona przed chorobami zakaźnymi ? Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK! Ochrona przed chorobami zakaźnymi pozostaje zawsze aktualna szczególnie w odniesieniu do dzieci, które chronimy na wiele sposobów przed wszelkimi możliwymi niebezpieczeństwami ale czy przed wszystkimi ? Obrońmy dzieci przed chorobami zakaźnymi, a najlepszą obroną przed nimi są szczepienia dlatego hasło kampanii – Zaszczep swoje dziecko!
więcej »

«1...78910111213...18»

na skróty

Eskulap24 - logo

Kontakt

Iwanowice Dworskie 68, 32-095 Iwanowice
tel. /12/ 388 43 99 lub /12/ 387 40 95
lub 662-229-123
e-mail: nzoz.iwanowice@op.pl